godlo polski.svg

Komunikaty dyrektora

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie przypomina, że 2 maja 2017r jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica działa od 7.55 do15.30.

Zebranie z rodzicami uczniów klas III i VI

Wójt Gminy Świeszyno, Dyrektorzy Szkół w Konikowie i Świeszynie serdecznie zapraszają na spotkanie rodziców dzieci klas III i VI w sprawie reformy oświaty, które odbę..

Rekolekcje wielkopostne

W dniach  20, 21,22 marca 2017r w naszej szkole odbędą się rekolekcje wielkopostne. Uczniowie  przyjeżdżają na godzinę 7.55 i kończą o godz 11.30. W poniedziałek klasa V wraca o go..

Konsultacje z nauczycielem

Konsultacje z nauczycielem rok szkolny 2016/2017 od 1.11.2016r Ewa Pawlik poniedziałek 7 godzina lekcyjna Dorota Trepka czwartek 6 godzina lekcyjna Anna Górska piątek 6 godzina lekcyjna Dorota..

Dzień Wolny

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie informuje, że  31 października 2016r jest dniem wolnym od zajeć dydaktycznych. Szkoła jest  otwarta od 7.55 do 16.00, o..

Przerwa wielkanocna

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. W. Szymborskiej w Konikowie informuje, że przerwa świąteczna trwa od 24 marca 2016r. do 29 marca 2016r. Świetlica działa normalnie.

Dzień Edukacji Narodowej

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej informuje, że 14 pażdziernika 2015r jest dniem wolnym od zajeć dydaktycznych. Odziały Przedszkolne i świetlica działają normalnie.

Ubezpieczenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wisławy  Szymborskiej w Konikowie informuje, że ubezpieczenie uczniów jest dobrowolne. Wybrana została oferta InterRisk TU, zakres podstawowy, na sumę ubez..

Informacja o dowozach 1 września

Dowozy do szkól na terenie Gminy Świeszyno w dniu01.09.2015 SP Konikowo                      ..

Informacja o dowozach

Ze względów na bezpieczeństwo przewozu dzieci do szkoły autobus szkolny nie będzie zatrzymywał się przy Urzędzie Gminy. Proszę odprowadzać dzieci na przystanki.     &nb..

Spotkanie organizacyjne klas I

Dyrektor Szkoły Podstawowej  im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie informuje, że spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2015/2016 odbędzie się 10 czerw..

Dzień wolny 5 czerwiec 2015r

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie informuje, że 5 czerwca 2015r jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica pracuje od 8.00 do 15.30.

Przerwa świąteczna

Uwaga! Przerwa świąteczna trwa od 2 kwietnia 2015r do 7 kwietnia 2015r. W dniach 2,3 i 7 kwietnia 2015r świetlica działa od 8.00 do 15.30.

Sprawdzian po klasie VI

Dyrektor Szkoły Podstawowej im Wisławy Szymborskiej w Konikowie informuje, że w dniu 1 kwietnia uczniowie klas VI piszą sprawdzian. Zajęć dydaktycznych w tym dniu nie ma. Normalnie pracują Oddz..

Szkoła Współpracy

Zostaliśmy przyjęci do programu ,,Szkoła Współpracy. Uczniowie  i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły" Serdecznie zapraszam chętnych do współpracy rodziców o kontakt z Dy..

Dożywianie

Od 7 stycznia 2015r dożywianiem uczniów naszej szkoły zajmować się będzie firma ADAMUS. Cena jednego obiadu wynosi 4,08 zł.

Dni wolne

Dyrektor Szkoły Podstawowej  im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie  informuje, że przerwa świateczna trwa od 23 grudnia 2016 r do 1 stycznia 2017r. Dnia 23 grudnia 2016 szkoła będzie ..

Readmore

Sunday the 22nd. Custom text here.