KONKURS PLASTYCZNY- Bezpiecznie na wsi

 

kura 


LISTA DZIECI NAGRODZONYCH W KONKURSIE PLASTYCZNYM ?BEZPIECZNIE NA WSI? PRZEPROWADZONYM W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KONIKOWIE

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

kategoria wiekowa

Nagroda

1.

GRACJAN ORZECHOWSKI

OP A

wyróżnienie

2.

AMELIA ZEMBROWSKA

OP B

3 miejsce

3.

HANNA WIECZOREK

OP B

1 miejsce

4.

IWONA BEDNARSKA

OP B

2 miejsce

5.

DORIAN REICH

klasa I

wyróżnienie

6.

NIKOLA ROJEK

klasa I

 

7.

MIKOŁAJ JELEŃ

klasa I

 

8.

HUBERT LEBIODA

klasa I

1 miejsce

9.

WIKTORIA KULIK

klasa I

wyróżnienie

10.

ALEKSANDER GUT

klasa I

wyróżnienie

11.

BARTOSZ KOPERSKI

klasa I

 

12.

WERONIKA LIS

klasa I

 

13.

MARCEL BRONOWICKI

klasa I

 

14.

ZOFIA GREMBOWSKA

klasa I

 

15.

MATEUSZ ĆWIKLIŃSKI

klasa I

 

16.

WIKTORIA LATKOWSKA

klasa I

 

17.

WERONIKA MIŁASZEWSKA

klasa I

wyróżnienie

18.

ALEKSANDRA SIUDZIŃSKA

klasa I

 

19.

MARTYNA CYNGIEL

klasa II

3 miejsce

20.

KINGA KOBUS

klasa II

 

21.

ANGELIKA KOBUS

klasa II

wyróżnienie

22.

ALEKSANDRA BAŁDOWSKA

klasa II

 

23.

JULIA KRÓL

klasa III

 

24.

MICHAŁ CĄKAŁA

klasa III

 

25.

MILENA ORZECHOWSKA

klasa III

2 miejsce

26.

DOMINIK WÓJCIK

klasa III

 

27.

WIKTOR LUBKE

klasa III

 

28.

WIKTORIA OSIŃSKA

klasa III

wyróżnienie

29.

DARIA SZATKOWSKA

klasa IV

 

30.

ADAM PIETRUSIEWICZ

klasa V

3 miejsce

31.

DOMINIKA SALWOWSKA

klasa V

 

32.

BEATA GRELEWSKA

klasa VI

 

33.

MICHAŁ BARSKI

klasa VI

 

34.

JAKUB MARCINKOWSKI

klasa VI

 

35.

PATRYK BARTCZAK

klasa VI

 

36.

MACIEJ TRUSIŁO

klasa VI

 

37.

MICHAŁ ORZECHOWSKI

klasa VI

 

38.

WIKTORIA BORYS

klasa VI

1 miejsce praca zbiorowa

39.

ALEKSANDRA BANAT

klasa VI

40.

WIKTORIA WOJCIESZEK

klasa VI

41.

MARCELINA SOBCZAK

klasa VI

42.

MATEUSZ DĘBIEC

klasa VI

 

43.

KACPER JANUSZEWSKI

klasa VI

 

44.

AGNIESZKA KAROLEWICZ

klasa VI

2 miejsce praca zbiorowa

45.

KATARZYNA KAZIMIERSKA

klasa VI

46.

MAŁGORZATA BIELAK

klasa VI

GRATULUJEMY!!!