KONKURS PLASTYCZNY- Zapobiegajmy pożarom

strazak2 resize


KONKURS PLASTYCZNY ?ZAPOBIEGAJMY POŻAROM?

                ETAP SZKOLNY                 

                                                 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

klasa

Nagroda

1.

Sierant Emil

OP a

Wyróżnienie

2.

Wójcik Jakub

OP a

 

3.

Kurlandt Maks

OP a

 

4.

Orzechowski Gracjan

OP a

II miejsce

5.

Wieczorek Hania

OP b

I miejsce

6.

Walkowiak Nikola

OP b

Wyróżnienie

7.

Anarowicz Julia

OP b

III miejsce

8.

Zembrowska Amelia

OP b

Wyróżnienie


Pozostali uczestnicy z OP b:

Lis Kacper, Banat Maciej, Malec Seweryn, Szulc Filip, Michalski Igor, Grunwald Filip, Wójcik Szymon, Bednarska Iwona, Pietrzak Martyna, Gut Iga, Bogacz Kacper, Parus Gracjan, Bochnia Wiktor, Warzecha Bartosz, Bielak Weronika , Piątek Helen, Piątek Roxana, Janeczek Izabella

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

klasa

Nagroda

9.

Kulik Wiktoria

I

I miejsce

10.

Ćwikliński Mateusz

I

Wyróżnienie

11.

Lebioda Hubert

I

Wyróżnienie

12.

Zawoluk Julia

II

III miejsce

13.

Osińska Wiktoria

III

Wyróżnienie

14.

Orzechowska Milena

III

II miejsce

15.

Lubke Maja

IV

III miejsce

16.

Salwowska Dominika

V b

I miejsce

17.

Pietrusiewicz Adam

V b

II miejsce

18.

Bilska Zuzanna

V b

wyróżnienie

Pozostali uczestnicy:

z klasy I:

Rojek Nikola, Bilska Julia, Gut Olek, Miłaszewska Weronika, Lis Weronika, Niziński Dawid, Truszkowski Nikodem, Koperski Bartosz, Jeleń Mikołaj, Reich Dorian, Siudzińska Ola, Bronowicki Marcel, Grembowska Zosia,

 z klasy II:

Janeczek Martyna, Mikołajczyk Dominik, Mielewczyk Nina, Bogacz Karolina, Kobus Angelika, Kobus Kinga, Bałdowska Ola, Jeleń Michał, Dobrzyńska Roksana i Patrycja, Szocik Maks, Ejsak Sandra, Żołędowska Patrycja, Cyngiel Martyna, Sapilak Patryk

 z klasy III:

Baranowicz Konrad, Król Julia, Wójcik Dominik, Śliwa Weronika

 z klasy IV:

Długoszek Kacper, Knop Kewin, Piątek Karolina

z klasy V a:

Waszkiewicz Wiktoria, Kaźmierczak Kamila

z klasy V b:

Mielewczyk Kacper,

z klasy VI:

Barski Michał


ETAP GMINNY

 

W dniu 21 listopada w Szkole Podstawowej w Konikowie Komisja Konkursowa dokonała oceny prac przekazanych przez placówki oświatowe Gminy Świeszyno. Ocena prac prowadzona była w kategoriach wiekowych i przedstawia się następująco:

 

I grupa ? przedszkola/oddziały przedszkolne:                                                                                                                    

 

Miejsce

Imię i nazwisko dziecka

Przedszkole /szkoła

Opiekun

I

Hanna Wieczorek

OP w Konikowie

Marlena Łuczak

II

Zuzanna Jatseiko

OP w Dunowie

Ewa Szymkowicz

III

Wiktoria Kopertowska

OP w Dunowie

Ewa Szymkowicz

IV

Kewin Gruszka

OP w Dunowie

Ewa Szymkowicz

 

II grupa ? szkoły podstawowe ? klasy I ?III:

 

Miejsce

Imię i nazwisko dziecka

Przedszkole /szkoła

Opiekun

I

Miłosz Lesiuk

SP Zegrze Pomorskie

Alicja Jońska

II

Wiktoria Kulik

SP Konikowo

Dorota Tomczyk

III

Milena Orzechowska

SP Konikowo

Magdalena Irzykowska-Solnica

IV

Wiktoria Jędrusik

SP Dunowo

Iwona Moszyńska

V

Katarzyna Brzostko

SP Dunowo

Iwona Moszyńska

 

III grupa ? szkoły podstawowe ? klasy IV ?VI:

 

Miejsce

Imię i nazwisko dziecka

Przedszkole /szkoła

Opiekun

I

Alicja Barańska

SP Zegrze Pomorskie

Aleksandra Janecka

II

Maciej Grzębski

SP Dunowo

Małgorzata Śmiałkowska

III

Karina Ryhanycz

SP Dunowo

Małgorzata Śmiałkowska

IV

Karolina Termanowska

SP Dunowo

Iwona Moszyńska

V

Dominika Salwowska

SP Konikowo

Barbara Kadela


GRATULUJEMY!!!

STRAZ2
STRAZ1