Kursy autobusów

DOJAZD DO SZKOŁY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KONIKOWIE

 

Świeszyno

7:15 autobus 1

autobus 2

Jedzie
z Zegrza Pomorskiego

zabiera uczniów

klas I-VI

Jedzie

z Dunowa

 

zabiera uczniów

klas I-VI

 

 

BUS

 

Jedzie
z Zegrza Pomorskiego

zabiera uczniów

klas I-VI

Mierzym

7:20 OPIEKUN

zabiera wszystkich uczniów i dzieci
z OP

 

Jedzie
z miejscowości Włoki 2

 

zabiera uczniów

klas I-VI

Włoki 1

7:28

zabiera wszystkich uczniów i dzieci
z OP

Włoki 2 (ogród botaniczny)

7:32

 

Wsiadają tylko dzieci
z oddziałów przedszkolnych

7:25

Świeszyno (Ośrodek Zdrowia)

7:36

7:29

Świeszyno – Gimnazjum

7:37

7:32

Świeszyno – Gimnazjum

7:37

7:32

7:42

7:45

7:55

Chałupy

7:39

7:34

7:44

7:48

7:57

Konikowo – szkoła

7:42

7:36

7:48

7:50

8:00

ODJAZD UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KONIKOWIE PO ZAJĘCIACH LEKCYJNYCH

 

Konikowo

11:40

12:35

13:30

OPIEKUN

13:37

Zabiera uczniów klas I-VI tylko
z Chałup
i Świeszyna

14:20

Chałupy

11:42

12:38

13:33

13:39

14:22

Świeszyno

Gimnazjum

11:43

12:42

13:40

13:40

14:30

Świeszyno

Ośrodek zdrowia

11:44

12:44

13:43

Jedzie do Zegrza Pomorskiego

14:33

Włoki 1

11:46

12:46

……….

——–

Włoki 2

(ogród botaniczny)

——–

———

13:45

14:37

Włoki 1

11:46

12:46

13:49

14:41

Mierzym

11:48

12:50

13:55

14:43

 

Jedzie do Zegrza Pomorskiego

Jedzie do Zegrza Pomorskiego

Jedzie do Dunowa

Wraca do Koszalina