XIII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Dnia 11 czerwca 2013r. w Bobolicach na boisku OSW/Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ziemskiego Koszalin o Puchar Starosty w ramach XIII Ogólnopolskiego Turnieju Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku dla dzieci z rocznika 2003 i młodsi. Organizatorem imprezy był UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Powiat Koszaliński, ZZ LZS w Szczecinie, ZZPN w Szczecinie, Gmina Bobolice i Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bobolicach. W zawodach udział wzięły reprezentacje siedmiu gmin z powiatu koszalińskiego. Mecze były bardzo emocjonujące i dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń.

Naszą Szkołę Podstawową w Konikowie reprezentowali uczniowie klasy III. Udało nam się zająć miejsce IV oraz otrzymać dyplom dla najlepszej drużyny grającej Fair play.

Gratulujemy!!!

zdj1