IV Turniej Orlika

IV TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

W sobotę 14 września 2013r. na boisku Orlik w Świeszynie przy Gimnazjum odbył się IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Celem organizacji IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA jest promowanie wśród dzieci i młodzieży sportowej aktywności i zasad rywalizacji fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu ?Moje boisko – ORLIK 2012? .

Turniej Orlika przeznaczony jest dla drużyn piłkarskich dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych 10 ? 11 oraz 12 ? 13 lat. W rozgrywkach uczestniczyły reprezentacje naszej szkoły oraz szkół w Dunowie i Zegrzu Pomorskim. Imprezę otworzył wójt Gminy Świeszyno ? Ryszard Osiowy oraz opiekun Orlika ? Piotr Bednarski.

Zespoły uplasowały się w następującej kolejności:

Rocznik 2000-2001

I miejsce- Szkoła Podstawowa w Konikowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Zegrzu Pomorskim

III miejsce- Szkoła Podstawowa w Dunowie

Rocznik 2002-2003

I miejsce- Szkoła Podstawowa w Zegrzu Pomorskim

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Konikowie

III miejsce- Szkoła Podstawowa w Dunowie

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki i dyplomy.

Atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników turnieju i dla najlepszych drużyn w finałach wojewódzkich i w finale krajowym ufundowali partnerzy turnieju ? PZU i PKN ORLEN.

mecz2013