Konkurs OTWP – wielki sukces Jana

dyplom JS

Konkurs OTWP 7a


Konkurs OTWP 2a


12 marca 2014r. w naszej szkole odbyły się eliminacje szczebla podstawowego, Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”- 2014 r. Po dokonaniu oceny prac do szczebla gminnego zakwalifikowali się Jan Sobolewski, Adrianna Popowicz, Natalia Szućko i Jakub Turowski. Najwyższą liczbę punktów na szczeblu gminnym zdobył uczeń klasy VI Jan Sobolewski. W eliminacjach powiatowych będzie on reprezentował Gminę Świeszyno.

 

Miesiąc później…


 

12 kwietnia 2014r. w Zespole Szkół w Mścicach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Nasza gminę w grupie I – szkoły podstawowe reprezentował Jan Sobolewski ze Szkoły Podstawowej im. Wisławy   Szymborskiej w Konikowie. Konkurs składał się z 2 etapów. W części pisemnej brali udział wszyscy reprezentanci gmin. Do finału przechodziło 5 uczestników. Nasz reprezentant zajął 3 miejsce. Drugi etap to były odpowiedzi ustne na 5 wylosowanych pytań. W końcowym podsumowaniu Jan Sobolewski zdobył 2 miejsce. Gratulujemy!!!Archiwa