Milena najlepszą recytatorką!

Milena3

Milena2

Milena najlepszą recytatorką!

Poezja towarzyszy uczniom Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie nie tylko na lekcjach języka polskiego. Uczniowie po prostu lubią wiersze, chętnie je czytają, z dużym zaangażowaniem uczestniczą w licznych konkursach recytatorskich.

Uczennica kl. IV Milena Orzechowska sięgnęła po laur, jaki udaje się osiągnąć nielicznym. Została nagrodzona w eliminacjach 46 Turnieju Recytatorskiego „Ptaki Ptaszki i Ptaszęta Polne”, który odbył się w Koszalinie dnia 21 maja 2014r. i będzie reprezentowała swoją szkołę oraz Gminę Świeszyno w Finale 46 Turnieju Recytatorskiego, który odbędzie się dnia 9 czerwca 2014r w Powiatowej Bibliotece Publicznej im. J. Lelewela.

Naszej ‘’złotej’’ zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za   ’’ złoty’’ finał.

Agnieszka Ustianowska