Sukces pierwszoklasisty

Paweł2.

Paweł1.

Sukces pierwszoklasisty z Konikowa

Dnia 29.05.2014r. w Szkole Podstawowej w Rosnowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy pod hasłem „Literatura da się lubić”. Organizatorem konkursu była pani Ewa Magnowska, która wraz ze swoją klasą wprowadziła uczestników w miły, spokojny nastrój. Gospodarze powitali swoich gości piosenką, wierszem i krótką inscenizacją teatralną.

Szkołę Podstawową im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie reprezentowało troje uczniów: Paweł Wiśniewski kl. I, Bartosz Koperski kl. II i Oliwia Kliber kl. III. Stanęli oni w szranki z uczniami ze szkół podstawowych z Dargini, Zegrza Pomorskiego oraz Rosnowa. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą obejmującą lektury kl. I-III. Zwycięzcą w konkursie okazał się Paweł Wiśniewski uczeń klasy I Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy, a organizatorowi składamy podziękowania za wyjątkową atmosferę konkursu.

Agnieszka Ustianowska