Sukcesy 2013/2014

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Miejsce

Nauczyciel prowadzący

Międzynarodowy konkurs matematyczny

„Kangur Matematyczny”

 

Roksana Janik

II

wyróżnienie

Dorota Tomczyk

IV Ogólnopolski Konkurs

Plastyczny dla Dzieci

„Bezpiecznie na wsi- nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”

Etap wojewódzki

 

Wiktoria Kulik

 

II

 

wyróżnienieII stopnia

 

Dorota Tomczyk

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Różnorodność, która mnie inspiruje”

 

Julia Zawoluk

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie

 

 

 

 

 

Dorota Nitka

 

 

 

 

Wojewódzki Konkurs na plakat „112- Nagły wypadek”

Wiktoria Latkowska

II

wyróżnienie

 

 

Dorota Tomczyk

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – 2014 Etap Powiatowy

Etap gminny

 

 

– Jan Sobolewski

– Jan Sobolewski

 

 

 

 

VI

 

VI

 

 

 

 

II miejsce

 

I miejsce

 

 

 

 

Dorota Nitka

 

Dorota Nitka

I Powiatowy Konkurs

Przyrodniczy z Elementami Pierwszej Pomocy

Zespół w składzie:

– Martyna Cyngiel

– Oliwia Kliber

– Nina Mielewczyk

– Dominik Mikołajczyk

 

 

III

III

III

III

 

II miejsce

 

Ewa Pawlik

46 Turniej Recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

Etap powiatowy

 

Etap Gminny

 

 

 

 

 

Milena Orzechowska

 

– Mielna Orzechowska

– Aleksandra Bałdowska

– Dominik Mikołajczyk

– Hubert Lebioda

 

 

 

IV

 

IV

III

III

II

 

 

 

Nagrodzona

 

Laureat

Laureat

Laureat

wyróżnienie

 

 

 

Bożena Kazimierska

 

Bożena Kazimierska

Ewa Pawlik

Ewa Pawlik

Dorota Tomczyk

Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej

 

Eliminacje powiatowe

 

 

 

 

Zespół „Bemol”
w składzie:

-Olimpia Baszewska

-Zuzanna Bilska

-Jakub Borys

-Weronika Dobrzyńska

-Kamila Kaźmierczak

-Weronika Kobus

-Karolina Bogacz

-Martyna Cyngiel

-Nina Mielewczyk

-Wiktoria Romanowska

 

 

 

 

VI

VI

VI

VI

VI

VI

III

III

III

III

 

wyróżnienie

 

Barbara Kadela

Powiatowy Konkurs plastyczny

„Barwy jesieni”

 

– Carmen Gralak

– Julia Anarowicz

– Wiktora Kulik

– Wiktoria Latkowska

 

OP a

OP b

II

II

II miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

Dorota Trepka

Marlena Łuczak

Marlena Łuczak

Dorota Tomczyk

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ilustrujemy utwory Janiny Porazińskiej”

– Dominika Gnyś

– Angelika Sadowska

OP a

OP a

nagrodzona

nagrodzona

Dorota Trepka

Dorota Trepka

Konkurs „Muminki-Mała Mi, Włóczykij…”

 

-Emil Sierant

-Hubert Lebioda

-Dominika Gnyś

 

-Marcel Bronowicki

-Julia Bilska

-Patryk Januszewski

-Lena Iwańska

-Weronika Miłaszewska

-Wiktoria Kulik

-Barbara Malec

-Seweryn Malec

-Wiktor Serocki

I

II

OP a

 

II

II

VI

OP b

II

II

V

OP b

III

nagrodzony

nagrodzony

nagrodzona

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Agnieszka Ustianowska

 

 

 

Agnieszka Ustianowska

Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2014

Zespół w składzie:

– Wiktoria Kulik

– Wiktoria Latkowska

– Aleksandra Siudzińska

– Dawid Niziński

 

II

II

II

II

 

wyróżnienie

 

Dorota Tomczyk

Międzyszkolny Konkurs czytelniczy „Literatura da się lubić”

-Paweł Wiśniewski

I

I miejsce

Aleksandra Tuziak

XIV Międzyszkolny konkurs Gramatyczno-Ortograficzny

„Korrida 2014

– Nina Mielewczyk

III

III miejsce

Ewa Pawlik

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

„Lokomotywą Juliana Tuwima przez świat”

 

-Wiktoria Latkowska

-Aleksandra Bałdowska

II

III

III miejsce

wyróżnienie

Dorota Tomczyk

Ewa Pawlik

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Polsce

„Mały Polak”

(plastyczny)

 

 

-Maksymilian Kurlandt

– Julia Czesnowska

I

I

I miejsce

II miejsce

Aleksandra Tuziak

Aleksandra Tuziak

IV Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas I- III

O Puchar Wójta Gminy Świeszyno

I Prezesa KKPN „BAŁYTK”

Koszalin

Zespół w składzie:

– Paweł Wiśniewski

-Gracjan Orzechowski

– Mateusz Cwikliński

– Nikodem Truszkowski

– Dominik Mikołajczyk

– Dominik Pytliński

– Matusz Matuszewski

– Marcin Cerk

– Patryk Sapilak

 

I

I

II

II

III

III

III

III

III

 

II miejsce

 

Ewa Pawlik

Gminny Konkurs Ekologiczny „Przyjaciel przyrody” dla klas III

Zespół w składzie:

-Aleksandra Bałdowska

-Martyna Cyngiel

-Nina Mielewczyk

-Dominik Mikołajczyk

 

III

III

III

III

 

II miejsce

 

Ewa Pawlik

Konkurs „Młode Talenty Gminy Świeszyno”

Zespół „Bemol” w składzie:

-Olimpia Baszewska

-Zuzanna Bilska

-Jakub Borys

-Weronika Dobrzyńska

-Kamila Kaźmierczak

-Weronika Kobus

-Damian Furmanowicz

-Dominika Salwowska

-Karolina Bogacz

-Martyna Cyngiel

-Nina Mielewczyk

-Wiktoria Romanowska

-Oliwia Kliber

-Wiktoria Latkowska

 

 

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

III

III

III

III

III

II

II miejsce

Barbara Kadela

Konkurs na Tradycyjną Pisankę Wielkanocną

podczas Kiermaszu Wielkanocnego

 

Maciej Banat

OP b

wyróżnienie

Marlena Łuczak

Konkurs na plakat promujący 65-lecie Biblioteki Publicznej

w Świeszynie

Zespół w składzie:

-Julia Anarowicz

-Iga Gut

-Iza Janeczek

-Lena Iwańska

-Maja Baranowicz

-Wiktor Bochnia

-Filip Grunwald

 

OP b

OP b

OP b

OP b

OP b

OP b

OP b

 

II miejsce

 

Marlena Łuczak

IV Turniej Orlika

o Puchar

Donalda Tuska

Etap Gminny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Turniej Orlika

o Puchar

Donalda Tuska

Etap Gminny

 

 

 

Zespół w składzie:

-Jakub Borys

-Michał Górecki

-Mateusz Kobus

-Przemysław Lampkowski

-Jakub Łukawski

-Kacper Mielewczyk

-Adam Pietrusiewicz

-Krystian Różyło

-Adam Sińczewski

-Jan Sobolewski

-Jakub Turowski

 

 

Zespół w składzie:

-Kacper Długoszek

-Tomasz Pietrzak

-Piotr Sobczak

-Michał Cąkała

-Krystian Nawrot

-Filip Szatkowski

-Michał Modzelewski

-Adrian Stradomski

 

VI

VI

VI

VI

 

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

 

 

 

V

V

V

IV
IV
IV
IV

IV

 

I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce

Bartłomiej Kuniczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartłomiej Kuniczuk

 

Opracował: Cezary Czenko

 

Podsumowując osiągnięcia uczniów są następujące:

 

 

  1. wyróżnienie Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur matematyczny”;

  2. wyróżnienie drugiego stopnia w etapie wojewódzkim VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – Nie zbliżaj się zuchu do maszyny
    w ruchu”;

  3. wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Różnorodność, która mnie inspiruje”;

  4. wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na plakat „112- Nagły wypadek”;

  5. II miejsce w etapie powiatowym oraz I miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież zapobiega pożarom”-2014;

  6. II miejsce zespołowo w I Powiatowym Konkursie Przyrodniczym z Elementami Pierwszej Pomocy,

  7. nagroda w etapie powiatowym oraz trzech laureatów i wyróżnienie w etapie gminnym 46 Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”;

  8. wyróżnienie zespołowe w etapie powiatowym Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej;

  9. II miejsce i trzy III miejsca w Powiatowym Konkursie plastycznym „Barwy Jesieni”;

  10. dwie nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ilustrujemy utwory Janiny Porazińskiej”;

  11. trzy nagrody i osiem wyróżnień w Konkursie „Muminki-Mała Mi, Włóczykij…” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Koszalinie;

  12. wyróżnienie zespołowe w Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 2014;

  13. I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie czytelniczym „Literatura da się lubić”;

  14. III miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Gramatyczno-Ortograficznym „Korrida 2014”;

  15. III miejsce i jedno wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Lokomotywą Juliana Tuwima przez świat”;

  16. I miejsce i II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Polsce „Mały Polak”;

  17. II miejsce zespołowo w IV Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas I-III o Puchar Wójta Gminy Świeszyno i Prezesa KKPN „BAŁTYK” Koszalin;

  18. II miejsce zespołowo w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Przyjaciel przyrody” dla klas III;

  19. II miejsce zespołowo w Konkursie „Młode Talenty Gminy Świeszyno”;

  20. Wyróżnienie w Konkursie na Tradycyjna Pisankę Wielkanocną podczas Kiermaszu Wielkanocnego;

  21. II miejsce w Konkursie na plakat promujący 65-lecie Biblioteki Publicznej w Świeszynie;

  22. I miejsce i II miejsce w Eliminacjach Gminnych IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska.