Nazwa konkursu
|
Imię i nazwisko ucznia
|
klasa
|
Miejsce
|
Nauczyciel prowadzący
|
Międzynarodowy konkurs matematyczny
„Kangur Matematyczny”
|
– Roksana Janik
|
II
|
wyróżnienie
|
Dorota Tomczyk
|
IV Ogólnopolski Konkurs
Plastyczny dla Dzieci
„Bezpiecznie na wsi- nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”
Etap wojewódzki
|
– Wiktoria Kulik
|
II
|
wyróżnienieII stopnia
|
Dorota Tomczyk
|
Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„Różnorodność, która mnie inspiruje”
|
– Julia Zawoluk
|
III
|
wyróżnienie
|
Dorota Nitka
|
Wojewódzki Konkurs na plakat „112- Nagły wypadek”
|
– Wiktoria Latkowska
|
II
|
wyróżnienie
|
Dorota Tomczyk
|
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – 2014 Etap Powiatowy
Etap gminny
|
– Jan Sobolewski
– Jan Sobolewski
|
VI
VI
|
II miejsce
I miejsce
|
Dorota Nitka
Dorota Nitka
|
I Powiatowy Konkurs
Przyrodniczy z Elementami Pierwszej Pomocy
|
Zespół w składzie:
– Martyna Cyngiel
– Oliwia Kliber
– Nina Mielewczyk
– Dominik Mikołajczyk
|
III
III
III
III
|
II miejsce
|
Ewa Pawlik
|
46 Turniej Recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”
Etap powiatowy
Etap Gminny
|
– Milena Orzechowska
– Mielna Orzechowska
– Aleksandra Bałdowska
– Dominik Mikołajczyk
– Hubert Lebioda
|
IV
IV
III
III
II
|
Nagrodzona
Laureat
Laureat
Laureat
wyróżnienie
|
Bożena Kazimierska
Bożena Kazimierska
Ewa Pawlik
Ewa Pawlik
Dorota Tomczyk
|
Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej
Eliminacje powiatowe
|
Zespół „Bemol”
-Olimpia Baszewska
-Zuzanna Bilska
-Jakub Borys
-Weronika Dobrzyńska
-Kamila Kaźmierczak
-Weronika Kobus
-Karolina Bogacz
-Martyna Cyngiel
-Nina Mielewczyk
-Wiktoria Romanowska
|
VI
VI
VI
VI
VI
VI
III
III
III
III
|
wyróżnienie
|
Barbara Kadela
|
Powiatowy Konkurs plastyczny
„Barwy jesieni”
|
– Carmen Gralak
– Julia Anarowicz
– Wiktora Kulik
– Wiktoria Latkowska
|
OP a
OP b
II
II
|
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
|
Dorota Trepka
Marlena Łuczak
Marlena Łuczak
Dorota Tomczyk
|
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ilustrujemy utwory Janiny Porazińskiej”
|
– Dominika Gnyś
– Angelika Sadowska
|
OP a
OP a
|
nagrodzona
nagrodzona
|
Dorota Trepka
Dorota Trepka
|
Konkurs „Muminki-Mała Mi, Włóczykij…”
|
-Emil Sierant
-Hubert Lebioda
-Dominika Gnyś
-Marcel Bronowicki
-Julia Bilska
-Patryk Januszewski
-Lena Iwańska
-Weronika Miłaszewska
-Wiktoria Kulik
-Barbara Malec
-Seweryn Malec
-Wiktor Serocki
|
I
II
OP a
II
II
VI
OP b
II
II
V
OP b
III
|
nagrodzony
nagrodzony
nagrodzona
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
|
Agnieszka Ustianowska
Agnieszka Ustianowska
|
Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2014
|
Zespół w składzie:
– Wiktoria Kulik
– Wiktoria Latkowska
– Aleksandra Siudzińska
– Dawid Niziński
|
II
II
II
II
|
wyróżnienie
|
Dorota Tomczyk
|
Międzyszkolny Konkurs czytelniczy „Literatura da się lubić”
|
-Paweł Wiśniewski
|
I
|
I miejsce
|
Aleksandra Tuziak
|
XIV Międzyszkolny konkurs Gramatyczno-Ortograficzny
„Korrida 2014
|
– Nina Mielewczyk
|
III
|
III miejsce
|
Ewa Pawlik
|
I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
„Lokomotywą Juliana Tuwima przez świat”
|
-Wiktoria Latkowska
-Aleksandra Bałdowska
|
II
III
|
III miejsce
wyróżnienie
|
Dorota Tomczyk
Ewa Pawlik
|
Międzyszkolny konkurs wiedzy o Polsce
„Mały Polak”
(plastyczny)
|
-Maksymilian Kurlandt
– Julia Czesnowska
|
I
I
|
I miejsce
II miejsce
|
Aleksandra Tuziak
Aleksandra Tuziak
|
IV Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas I- III
O Puchar Wójta Gminy Świeszyno
I Prezesa KKPN „BAŁYTK”
Koszalin
|
Zespół w składzie:
– Paweł Wiśniewski
-Gracjan Orzechowski
– Mateusz Cwikliński
– Nikodem Truszkowski
– Dominik Mikołajczyk
– Dominik Pytliński
– Matusz Matuszewski
– Marcin Cerk
– Patryk Sapilak
|
I
I
II
II
III
III
III
III
III
|
II miejsce
|
Ewa Pawlik
|
Gminny Konkurs Ekologiczny „Przyjaciel przyrody” dla klas III
|
Zespół w składzie:
-Aleksandra Bałdowska
-Martyna Cyngiel
-Nina Mielewczyk
-Dominik Mikołajczyk
|
III
III
III
III
|
II miejsce
|
Ewa Pawlik
|
Konkurs „Młode Talenty Gminy Świeszyno”
|
Zespół „Bemol” w składzie:
-Olimpia Baszewska
-Zuzanna Bilska
-Jakub Borys
-Weronika Dobrzyńska
-Kamila Kaźmierczak
-Weronika Kobus
-Damian Furmanowicz
-Dominika Salwowska
-Karolina Bogacz
-Martyna Cyngiel
-Nina Mielewczyk
-Wiktoria Romanowska
-Oliwia Kliber
-Wiktoria Latkowska
|
VI
VI
VI
VI
VI
VI
VI
VI
III
III
III
III
III
II
|
II miejsce
|
Barbara Kadela
|
Konkurs na Tradycyjną Pisankę Wielkanocną
podczas Kiermaszu Wielkanocnego
|
–Maciej Banat
|
OP b
|
wyróżnienie
|
Marlena Łuczak
|
Konkurs na plakat promujący 65-lecie Biblioteki Publicznej
w Świeszynie
|
Zespół w składzie:
-Julia Anarowicz
-Iga Gut
-Iza Janeczek
-Lena Iwańska
-Maja Baranowicz
-Wiktor Bochnia
-Filip Grunwald
|
OP b
OP b
OP b
OP b
OP b
OP b
OP b
|
II miejsce
|
Marlena Łuczak
|
IV Turniej Orlika
o Puchar
Donalda Tuska
Etap Gminny
IV Turniej Orlika
o Puchar
Donalda Tuska
Etap Gminny
|
Zespół w składzie:
-Jakub Borys
-Michał Górecki
-Mateusz Kobus
-Przemysław Lampkowski
-Jakub Łukawski
-Kacper Mielewczyk
-Adam Pietrusiewicz
-Krystian Różyło
-Adam Sińczewski
-Jan Sobolewski
-Jakub Turowski
Zespół w składzie:
-Kacper Długoszek
-Tomasz Pietrzak
-Piotr Sobczak
-Michał Cąkała
-Krystian Nawrot
-Filip Szatkowski
-Michał Modzelewski
-Adrian Stradomski
|
VI
VI
VI
VI
VI
VI
VI
VI
VI
VI
VI
V
V
V
IV
IV
|
I miejsce
II miejsce
|
Bartłomiej Kuniczuk
Bartłomiej Kuniczuk
|
Opracował: Cezary Czenko
Podsumowując osiągnięcia uczniów są następujące:
-
wyróżnienie Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur matematyczny”;
-
wyróżnienie drugiego stopnia w etapie wojewódzkim VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – Nie zbliżaj się zuchu do maszyny
w ruchu”; -
wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Różnorodność, która mnie inspiruje”;
-
wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na plakat „112- Nagły wypadek”;
-
II miejsce w etapie powiatowym oraz I miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież zapobiega pożarom”-2014;
-
II miejsce zespołowo w I Powiatowym Konkursie Przyrodniczym z Elementami Pierwszej Pomocy,
-
nagroda w etapie powiatowym oraz trzech laureatów i wyróżnienie w etapie gminnym 46 Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”;
-
wyróżnienie zespołowe w etapie powiatowym Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej;
-
II miejsce i trzy III miejsca w Powiatowym Konkursie plastycznym „Barwy Jesieni”;
-
dwie nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ilustrujemy utwory Janiny Porazińskiej”;
-
trzy nagrody i osiem wyróżnień w Konkursie „Muminki-Mała Mi, Włóczykij…” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Koszalinie;
-
wyróżnienie zespołowe w Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 2014;
-
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie czytelniczym „Literatura da się lubić”;
-
III miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Gramatyczno-Ortograficznym „Korrida 2014”;
-
III miejsce i jedno wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Lokomotywą Juliana Tuwima przez świat”;
-
I miejsce i II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Polsce „Mały Polak”;
-
II miejsce zespołowo w IV Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas I-III o Puchar Wójta Gminy Świeszyno i Prezesa KKPN „BAŁTYK” Koszalin;
-
II miejsce zespołowo w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Przyjaciel przyrody” dla klas III;
-
II miejsce zespołowo w Konkursie „Młode Talenty Gminy Świeszyno”;
-
Wyróżnienie w Konkursie na Tradycyjna Pisankę Wielkanocną podczas Kiermaszu Wielkanocnego;
-
II miejsce w Konkursie na plakat promujący 65-lecie Biblioteki Publicznej w Świeszynie;
-
I miejsce i II miejsce w Eliminacjach Gminnych IV Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska.