Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

rozp.151

 

rozp.15

Pierwszy dzień za nami!

 

Dnia 1 września w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego. Jako że dzień ten, nie tylko był pierwszym dniem nauki, lecz także 75. rocznicą wybuchu II wojny światowej, wszyscy zebrani wysłuchali krótkiej notatki historycznej na ten temat. W postawie szacunku i powagi uczciliśmy minutą ciszy pamięć wszystkich poległych na froncie. Naszą szkolną społeczność zaszczycił swą obecnością Wójt Gminy Świeszyno – pan Ryszard Osiowy, który złożył wszystkim zgromadzonym życzenia udanego, owocnego i pełnego sukcesów w nauce roku szkolnego. Ponadto gościliśmy w naszej szkole: Przewodniczącego Rady Gminy – pana Cezarego Czenko, Przewodniczącą Rady Rodziców – panią Wiolettę Mikołajczyk, dyrektora naszej szkoły – panią Dorotę Nitkę.  Niezmierną radością napełnił nas fakt, że tak wielu rodziców przybyło ze swoimi pociechami, za co serdecznie im dziękujemy, a uczniom składamy życzenia jak najlepszych ocen, przyjaznej atmosfery oraz wielu sukcesów – nie tylko w nauce.

 

 

 

Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa