Ślubowanie klas I

ślubowanie 14.1

ślubowanie 14.2

ślubowanie 14.3

ślubowanie 14.4

Dzień 14 listopada 2014 roku w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla uczniów klas pierwszych. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów.
W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Wójt Gminy Świeszyno p. Ryszard Osiowy, Kierownik Zespołu Oświaty Samorządowej p. Małgorzata Serocka- Pinczak, Przewodniczący Rady Gminy p. Cezary Czenko, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Wioletta Mikołajczyk, Dyrektor szkoły p. Dorota Nitka, nauczyciele, rodzice, koledzy i koleżanki z klas starszych.

44 pierwszoklasistów przedstawiło program artystyczny, na który przybyła Dobra Wróżka ze swoimi pomocnikami – duszkiem i Panią Jesienią. Były wiersze, piosenki i taniec.

Później nastąpiła najważniejsza chwila – ślubowanie i pasowanie na uczniów. Pani dyrektor wraz z panem Wójtem i panią Kierownik, ogromnym ołówkiem, pasowali każde dziecko na ucznia. Potem dzieci otrzymały okolicznościowe upominki. Następnie była chwila na pamiątkowe zdjęcia grupowe i indywidualne. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Pełni wrażeń, w towarzystwie wzruszonych rodziców, udaliśmy się do domów.

                                                      Opracowały: Dorota Trepka, Ewa Pawlik

Archiwa