Mecz AZS

azs1


azs2

Dnia 15 listopada 2014 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję doświadczyć nietypowej lekcji koszykówki, bowiem pod opieką nauczycielek p. Ewy Pawlik i p. Urszuli Kasztelan udali się do Hali Sportowo – Widowiskowej Politechniki Koszalińskiej na mecz Tauron Basket Ligi: AZS Koszalin – Polfarmex Kutno.

Była to niezwykła okazja by podpatrzeć na żywo najlepszych koszykarzy w kraju. Mogliśmy podziwiać ich umiejętności techniczne, taktykę gry oraz zgłębić przepisy piłki koszykowej i zobaczyć ich zastosowanie w praktyce.

Spotkanie oprócz aspektów edukacyjnych, przyniosło wiele emocji i obfitowało w ciekawe akcje, a co dla nas bardzo ważne – wygrała nasza drużyna AZS. Przez cały mecz młodzież z Konikowa bardzo głośno i żywiołowo dopingowała sportowców oraz zapowiedziała swój przyjazd na następne rozgrywki.

Archiwa
Skip to content