I Festiwal Piosenki Jesiennej

festiwal8OPA

festiwal4OPB

festiwal1

24 listopada w naszej szkole odbył się I Festiwal Piosenki Jesiennej dla Oddziałów Przedszkolnych i Przedszkoli. Głównym celem festiwalu było rozwijanie twórczości muzycznej dzieci, umożliwienie prezentacji umiejętności wokalnych a także integracja międzyszkolna. Organizatorami konkursu były p. Marlena Łuczak i p. Anna Kwiatkowska. Udział wzięły cztery pięcioosobowe zespoły: z Oddziałów Przedszkolnych A i B w Konikowie, z Oddziału Przedszkolnego w Zegrzu Pomorskim oraz z Przedszkola w Świeszynie. Uczestnicy prezentowali jedną piosenkę z dowolnego repertuaru dziecięcego związaną z tematyką jesienną.

W wyniku  głosowania jury przyznało I miejsce zespołowi z Oddziału Przedszkolnego A z Konikowa. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami. Na zakończenie na uczestników czekał słodki poczęstunek.