Moskiewska Rewia Na Lodzie

rewia2

Dnia 3 grudnia dzieci z klasy II wzięły udział w niezwykłym widowisku. Wraz z opiekunem i uczniami z zaprzyjaźnionej szkoły w Dunowie, wyjechały na wycieczkę do Szczecina, by obejrzeć przedstawienie – Rewia Na Lodzie.

Znana z występów na całym świecie Moskiewska Rewia Na Lodzie, zaprezentowała fantastyczne baśniowe widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni „Śpiąca Królewna”. Widowisko zostało wyreżyserowane przez mistrzynię jazdy figurowej na lodzie Olgę Kondraszową. Rewia bardzo spodobała się naszym uczniom, które oglądały spektakl z zapartym tchem. Na uwagę zasługują doskonała oryginalna warstwa muzyczna, choreografia pełna popisów i zawierająca trudne elementy jazdy figurowej na lodzie, bogata scenografia, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy.

Cały wyjazd był wielką atrakcją i przeżyciem dla dzieci. Na pewno będą go miło wspominać! A w drodze powrotnej dopytywały już o następną wycieczkę…