„Karnawał u Smerfów” w naszej szkole

spotkanie - smerfy 022a


spotkanie - smerfy 022a


spotkanie - smerfy 004a„Karnawał u Smerfów” w naszej szkole

 

Tam gdzie przyjaźń jest i zgoda, nie przeszkadza zima, ni mroźna pogoda”.

 

Pod takim hasłem, w dniu 14 stycznia 2015r., odbyło się spotkanie rodziców klasy III z wychowawcą Dorotą Tomczyk, połączone z występami dzieci. Uczniowie odegrali dla rodziców wesołą scenkę z życia małych Smerfów, którym towarzyszyła upragniona przez nas zima. Był chłód, mróz i śnieg, które bardzo szybko zostały zwyciężone przez śpiew, muzykę i wspólny taniec z rodzicami.

W inscenizacji wzięły udział wszystkie dzieci wspaniale odgrywając role Smerfów, Nowego Roku i Karnawału. Nie zabrakło też Gargamela, którego zagrała wychowawczyni klasy.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu i wspólną, wesołą zabawę.

 

Uczniowie klasy III wraz z wychowawcą

Archiwa