Był bal, wielki bal…

był bal wielki bal 1

był bal op a

był bal wielki bal 3

był bal wielki bal 4

był bal wielki bal 2

był bal wielki bal 5

był bal wielki bal 6

„Był bal, wielki bal, milion świec, tysiąc par…”

w Szkole Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie

Piątek przed feriami – 16 stycznia 2015r. na długo pozostanie w pamięci młodszych i starszych uczniów Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie. Tego dnia odbyło się wielkie święto – Bal Karnawałowy dla wszystkich dzieci. Uczniowie klas młodszych i Oddziałów Przedszkolnych rozpoczęli zabawę w godzinach porannych, toteż od rana w naszej szkole roiło się od Księżniczek, Indianek, Rycerzy, Kowbojów, a przede wszystkim Smerfów. Dzieci z klas starszych, w rytm porywającej muzyki tańczyły do największych tegorocznych przebojów, zaś maluchy bawiły się świetnie ze Smerfami z klasy III oraz Gargamelem, którego mimo wszystko bardzo polubiły.  Dzieci nie miały czasu na nudę. Bal udał się w stu procentach. Warto dodać, że w tym roku, dzięki nowemu, bardzo nowoczesnemu nagłośnieniu oraz wodzirejom z klasy III wraz z ich panią, nie musieliśmy zamawiać mistrza ceremonii, który poprowadziłby naszą zabawę. A była rzeczywiście przednia!

Po balu odbył się także apel podsumowujący I półrocze oraz rozstrzygnięcie ostatnich konkursów. Tym to sposobem poznaliśmy najlepszych uczniów naszej szkoły oraz laureatów konkursów. Pani Dyrektor – Dorota Nitka, życzyła uczniom, nauczycielom i pracownikom spokojnych, udanych i przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych.

Mamy nadzieję, że za rok Bal Karnawałowy będzie równie udany!

 

Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa
Skip to content