Walentynkowa Uroczystość Babci i Dziadka

dzień b i d 2015 8

Walentynkowa Uroczystość Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej
im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie

Witaj Babciu, witaj Dziadku, jak się masz?
Wszyscy Cię witamy, wszyscy Cię kochamy – bądź wśród nas!”

Tak prostą, a jednocześnie oddającą całą dziecięcą miłość, szacunek i oddanie piosenką, rozpoczęła się Uroczystość Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Konikowie dnia 16 lutego 2015r. Nie był to zwykły, tradycyjny Dzień Dziadków, lecz Dzień Walentynkowy, pełen muzyki, śpiewu, tańca, recytacji, a nade wszystko serdecznych życzeń z głębi serca płynących. Wnuczęta przygotowały program specjalnie na tę okoliczność. Wszystkie dzieci pokazały swymi występami, jak mocno kochają Dziadków. Radości było co nie miara!

Po programie nadszedł czas na słodki poczęstunek i wspólne chwile z najbliższymi.

W naszej uroczystości wzięli także udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Świeszyno Pani Ewa Korczak, która złożyła seniorom serdeczne życzenia zdrowia, radości oraz pociechy z wnuków i dzieci. Do życzeń przyłączyła się Dyrektor Szkoły Pani Dorota Nitka. Wśród przybyłych gości znaleźli się także: Kierownik Zespołu Oświaty Samorządowej Pani Małgorzata Serocka – Pinczak, Kierownik GOPS Pani Maria Gontarek, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Wioletta Mikołajczyk oraz Radny i jednocześnie Sołtys Sołectwa Konikowo Pan Stanisław Komar. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu oraz wszelkie miłe słowa skierowane do Babć i Dziadków w dniu Ich święta.

Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!

Już dziś zapraszamy do nas za rok!

Opracowanie: Dorota Tomczyk