Dzieci z OP w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym

teatrOP1

teatrOP2

Dzieci z OP w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie.

Dnia 17 marca dzieci z Oddziałów Przedszkolnych wraz w wych. P. Marleną Łuczak i P. Anną Kwiatkowską, miały okazję uczestniczyć w spektaklu, pt. „Cudowna lampa Alladyna”, granym w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie. Spektakl  o przygodach dzielnego chłopca Alladyna, pokazuje jak szereg zdarzeń i przygód może wpływać na nasze decyzje oraz jak trudno rozróżnić dobro od zła. Przedstawienie z użyciem teatru cieni, wizualizacji piaskowych oraz gry świateł przeniosło dzieci w świat orientalnej baśni, która z pewnością na długo zagości ich w pamięci.

A. Kwiatkowska