Powitanie wiosny!

witaj wiosno1.

witaj wiosno2

witaj wiosno3

Witamy Pierwszy Dzień Wiosny!

Jak nakazuje tradycja, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Konikowie, 20 marca hucznie przywitały Wiosnę. Powitanie rozpoczęło się od zaprezentowania przez dzieci z Oddziału Przedszkolnego „A” i „B” przedstawienia przygotowanego przez wych. grup P. Marlenę Łuczak i P. Annę Kwiatkowską. Dzieci przebrane w przepiękne, kolorowe stroje po odegraniu swoich ról otrzymały od zebranych gości gromkie brawa. Aby tradycji stało się zadość, klasy 0-III spaliły na boisku szkolnym Marzannę, głośno wołając „żegnaj zimo, witaj wiosno”, mając nadzieję, że Pani Wiosna zawita do Nas już niedługo.

A. Kwiatkowska.