Gminny Konkurs Recytatorski ,,Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

ptaki15.1

ptaki15.3

ptaki15.4       ptaki15.5

zdjęcia pochodzą ze strony: MCK e – Eureka w Świeszynie

 Gminny Konkurs Recytatorski ,,Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

Dnia 16 kwietnia 2015r w Multimedialnym Centrum „Eureka” w Świeszynie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”.
W konkursie brali udział przedstawiciele klas młodszych i starszych ze szkół podstawowych naszej gminy oraz przedstawicielki świeszyńskiego gimnazjum. Nad całością konkursu czuwała komisja w składzie: pani A. Rogalska kierownik centrum ,,Eureka”, pani M. Szych polonista oraz pani N. Borys bibliotekarz. Uczniowie prezentowali wysoki poziom, wykazali się dojrzałością recytacji, piękną interpretacją i ogólnym bardzo wysokim wyrazem artystycznym.

Naszą szkołę reprezentowali: w kategorii ptasząt Paulina Marko kl. Ia , Wiktor Bochnia kl. Ib, Aleksandra Wojtczak kl. II w kategorii ptaszki: Martyna Cyngiel kl. IV, Milena Orzechowska kl. V.

Jury konkursowe wyłoniło zwycięzców, wśród których znalazło się aż troje uczniów naszej szkoły. A są to: Paulina Marko, Martyna Cyngiel i Milena Orzechowska. Wymienione uczennice będą reprezentowały naszą szkołę i gminę 18 i 19 maja 2015 roku w 47 Regionalnym Turnieju Recytatorskim w Koszalinie.

Wszystkim reprezentantom z naszej szkoły serdecznie gratulujemy, a za zwycięzców trzymamy kciuki w kolejnych etapach konkursu.                

Archiwa
Skip to content