Rozmowy o życiu…

rozmowy4

rozmowy3

Rozmowy o życiu…

     Dnia 28.04.2015r  uczniowie z klasy V i VI naszej szkoły mieli możliwość spotkania osoby wyjątkowej i nietuzinkowej. Dodatkowo obdarzonej  umiejętnością prowadzenia rozmów trudnych w sposób jasny i zrozumiały dla młodzieży .Pan Sławomir Pyrko, bo o  nim mowa,  wokalista bluesowy, tekściarz, muzyk, animator życia kulturalnego wprowadził młodzież w świat prawdziwych wartości, opowiedział i wyśpiewał najważniejsze informacje o złudnym świecie używek i uzależnień. Profesjonalny  i bezpośredni  sposób przekazu spowodował,  iż uczniowie chętnie włączyli się w dyskusję na temat egzystencjalizmu życia , wartości naprawdę w tym życiu ważnych. Prowadzący w swych wypowiedziach często odwoływał się do własnych doświadczeń, w wypowiedzi wplątywał żarty, anegdoty okraszając to wszystko własną muzyką.

  Ta niecodzienna lekcja i wartości z niej płynące na pewno długo pozostaną w pamięci naszych uczniów.

Archiwa
Skip to content