Mam talent 2015

mam talent2015.2

mam talent2015.1

„Mam talent” w Szkole Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie

29 kwietnia 2015 w naszej szkole odbyła się trzecia już edycja “Mam talent”. I tym razem nie zabrakło chętnych do zaprezentowania swoich talentów. Uczniowie występowali w trzech kategoriach: taniec, śpiew oraz gra na instrumencie. W sumie wystąpiło aż 60 uczniów! Nie zabrakło również Rodziców, którzy mocno trzymali kciuki za swoje pociechy.

Jury, na czele z przewodniczącą – panią Bożeną Kazimierską, miało nie lada orzech do zgryzienia, ponieważ  poziom konkursu był na wysokim poziomie.

Nagrodę Grand Prix zdobyła Martyna Cyngiel oraz duet Hania Wieczorek i Julia Czesnowska.

Nagroda Specjalna przypadła zespołowi BEMOL.

Tytuł laureata otrzymali:

– w kategorii śpiew: Karolina Bogacz, Aleksandra Wojtczak;

– w kategorii taniec: duet Hanna Wieczorek i Julia Czesnowska oraz zespół dziewcząt z klasy VI w składzie Daria Szatkowska, Maja Lubke, Barbara Malec, Gabriela Król, Katarzyna Sędłak, Adrianna Popowicz;

– w kategorii instrument: Weronika Miłaszewska i Martyna Cyngiel

Natomiast Nagroda Publiczności po raz kolejny trafiła do ulubieńca uczniów – Sebastiana Pytlewskiego.

Gratulujemy zwycięzcom!

Gratulujemy wszystkim wykonawcom!