Trzecioklasiści SP Konikowo zwycięzcami…!

przeroda3.1

przeroda3.2

Trzecioklasiści SP Konikowo zwycięzcami…!

Dnia 15 maja 2015r. uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej im. W. Szymborskiej w Konikowie zostali zwycięzcami Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego z elementami pierwszej pomocy, który odbywał się w SP nr 10 w Koszalinie. Nasi wychowankowie godnie reprezentowali gminę Świeszyno i spisali się doskonale, zdobywając I miejsce. W skład drużyny weszli: Aleksander Gut, Roksana Janik, Bartosz Koperski, Hubert Lebioda, którym serdecznie gratulujemy! Drużynę przygotowały: wychowawca klasy III – Dorota Tomczyk oraz opiekun koła matematyczno – przyrodniczego – Ewa Pawlik, która podjęła się także opieki nad uczniami w dniu konkursu. Jesteśmy dumni z naszych wychowanków tym bardziej, że konkurs był bardzo trudny i składał się z kilku elementów. Zadaniem dzieci było przygotowanie okrzyku, będącego ich znakiem rozpoznawczym oraz kotylionów o tematyce przyrodniczej, które wykonała mama uczestnika – pani Kamila Lisowska – Lebioda. Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie. Dalszy ciąg konkursu polegał na pracy zespołowej. I tu nasi uczniowie wykazali się nie tylko wiedzą przyrodniczą i przedmedyczną, lecz również umiejętnością współpracy w zespole. Jeszcze raz składamy uczniom i Ich rodzicom szczere gratulacje!

Dorota Tomczyk, Ewa Pawlik