Kolejny sukces naszej uczennicy!

Rosnowo2

Rosnowo4

Rosnowo3

Rosnowo1

Kolejny sukces naszej uczennicy!

Dnia 27 maja 2015r. w zaprzyjaźnionej szkole w Rosnowie (gmina Manowo), odbył się
I Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy, w którym brali udział zaproszeni uczniowie szkół podstawowych z naszej gminy. Konkurs dotyczył twórczości znanej i lubianej autorki książek dla dzieci – Marii Kownackiej. Odbywał się on w trzech etapach oraz czwartym, który stanowił dogrywkę. Niezaprzeczalną zwyciężczynią konkursu, która zdobyła największą ilość punktów, a tym samym I miejsce, była uczennica klasy III Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie – Roksana Janik. Pozostali uczniowie: Hubert Lebioda, Dawid Niziński oraz Paweł Wiśniewski znaleźli się na IV miejscu zdobywając jednakową ilość punktów. Uczniów przygotowała wychowawczyni – Dorota Tomczyk z ogromnym wsparciem rodziców, którym należą się serdeczne podziękowania. Nikt z uczestników nie wyszedł z „pustymi rękami”. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla wszystkich uczniów, przygotowali słodki poczęstunek oraz niespodziankę w formie przedstawienia o książkach przygotowanego przez klasę VI.

Bardzo dziękujemy organizatorom konkursu za zaproszenie nas i miłe przyjęcie w swojej szkole. Uczestnikom i Ich rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowanie: Dorota Tomczyk