Niespodzianka dla dzieci z okazji Ich Święta

dzień dziecka 2015.1


dzień dziecka 2015.2


dzień dziecka 2015.3


zawody5


zawody4


zawody2


zawody1

Niespodzianka dla dzieci z okazji Ich Święta w Szkole Podstawowej w Konikowie

 

1 czerwca 2015r., jak co roku, w Szkole Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie obchodzony był uroczyście Dzień Dziecka. Wszystkie dzieci, te starsze i młodsze, otrzymały niezwykły prezent. Był nim wspaniały występ rodziców, którzy wcielili się w role aktorów z bajki „Kopciuszek” w bardzo oryginalnym, nowoczesnym wydaniu. Wszyscy, łącznie z dorosłymi, oglądali przedstawienie z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. W przedstawieniu można było obejrzeć brawurowe role Macochy i córek,  Kopciuszka, Króla Rock and Rolla, Matki chrzestnej, Panien na balu i oczywiście Ojca Króla. Był też didżej, dzięki któremu brzmiała na sali porywająca do tańca muzyka. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie, a doskonałą grę rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje. Rodzice mogli być z siebie naprawdę dumni!  Spektakl przygotowany przez nich to wielkie wydarzenie dla dzieci. Dzięki wspólnym próbom rodzice mieli szansę lepiej się poznać, z kolei dzieci czuły się przyjemnie widząc, że ich rodzice występują właśnie dla nich. W teatrzyku wystąpili: Wioletta Mikołajczyk, Kamila Lisowska – Lebioda, Ewa Cyngiel, Monika Bogacz, Anna Koperska, Jowita Truszkowska, Katarzyna Wojtaszek, Joanna Banat, Tomasz Marko, Henryk Łądkowski. Aktorom (przez duże „A”) serdecznie dziękujemy za chwile radości, uśmiechu i zabawy! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy Ich na naszej scenie!

Występ rodziców nie był jedyną atrakcją. Uczniowie wzięli udział w rozgrywkach sportowych, za które otrzymali zasłużone dyplomy i nagrody. Samorząd Uczniowski sprawił nam także niespodziankę w postaci lodów i kiermaszu maskotek.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy rodzicom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego jedynego dla dzieci dnia w roku.

 

Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa
Skip to content