Puchar Wójta Gminy Świeszyno

turniej-pilkarski2015.2

turniej-pilkarski.2015.3

turniej-pilkarski.2015.4

JESTEŚMY MISTRZAMI GMINY ŚWIESZYNO!!!

Dnia 10.06.2015 r. na Orliku w Świeszynie odbył się 5 Turniej Rekreacyjno – Sportowy Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Świeszyno i Prezesa KKPN Bałtyk. Celem organizacji turnieju jest promowanie wśród dzieci i młodzieży sportowej aktywności, zasad rywalizacji fair play i aktywizacja lokalnych społeczności.

W turnieju wzięły udział trzy drużyny: Konikowo, Zegrze Pomorskie oraz Dunowo. Zacięta walka wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła nasza drużyna z Konikowa! W Nagrodę Pani Wójt wręczyła nam piękny puchar, a każdy zawodnik otrzymał okolicznościowy medal. Oto zwycięski skład drużyny: Paweł Wiśniewski, Emil Sierant, Dawid Różycki, Gracjan Orzechowski, Hubert Lebioda, Nikodem Truszkowski, Dawid Niziński, Bartek Koperski i ich opiekun Urszula Kasztelan.

Na tle wszystkich drużyn nasi sportowcy byli naprawdę świetni. We wszystkich swoich meczach zaprezentowali charakter i ducha rywalizacji sportowej. Paweł Wiśniewski został wybrany strzelcem turnieju.