Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

rozpoczęcie2015.3

rozpoczęcie2015.1

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Po dwumiesięcznej, wakacyjnej przerwie, 1 września 2015 roku w naszej szkole zabrzmiał ponownie pierwszy dzwonek. Spotkaliśmy się w gronie dzieci, uczniów i rodziców oraz grona pedagogicznego wraz z dyrektorem szkoły.  Uroczystość poprowadził nauczyciel historii i religii – pan Cezary Czenko, który nie tylko przypomniał o kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej, lecz także zadbał o uczczenie pamięci poległych i zmarłych minutą ciszy. Dyrektor szkoły – pani Dorota Nitka powitała wszystkich przybyłych, otwierając tym samym nowy etap w życiu naszej szkoły – kolejny rok szkolny. Rok, który dodajmy, jest rokiem zmian, co zdecydowanie upoważnia nas do złożenia życzeń wytrwałości i cierpliwości wszystkim zainteresowanym.

 

Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa