Dzień Edukacji Narodowej 2015

dzień nauczyciela 004a

dzień nauczyciela 2015 6

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Młodzi artyści z klasy VI oraz zespół „Bemol” pieśnią
i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień.
Przedstawili oni humorystyczną scenkę „Lekcja wychowawcza”, w której zaprezentowali swoje zdolności aktorskie. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, i troskę o dobro wychowanków. Po występach artystycznych uczniowie klasy VI w imieniu całej społeczności uczniowskiej wręczyli nauczycielom upominki – magiczne kamienie z napisem „love”, które mają nieść dużo zdrowia, cierpliwości oraz spełniać wszystkie marzenia.

Opracowanie K. Tarnowska