Liga Młodzików

bnin 1

bonin 2

LIGA MŁODZIKÓW

W sobotę 17 października 2015r. w Boninie na boisku Orlik , odbył się drugi turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2007 i mł.).

Zawodom towarzyszyła typowo jesienna pogoda, było chłodno i pochmurno. Nie przeszkodziło to jednak naszym uczniom, którzy dali z siebie wszystko i walczyli do ostatniego gwizdka.

W ostateczności zawodnicy z Konikowa  w składzie F. Szulc, K. Wojciechowski, Alan Janik, R. Janik, A. Gut, K.Bogacz, S. Bebich, M.Jeleń, H. Lebioda, K.Cąkała, I Michalski, I.Sobczak, B.Wojciechowski. wygrali dwa mecze, dwa zremisowali  i dwa przegrali.

W niedzielę 18 października 2015r. na tym samym boisku rywalizowali chłopcy w kategorii Młodzik ( rocznik 2003 i mł.)  Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa w Boninie,  w  zawodach wzięło udział  sześć zespołów.  SP Konikowo reprezentowali: Bartosz Kaperski, Michał Cąkała, Filip Perz, Dominik Ruszkowski, Wiktor Lubke, Dominik Pytliński, Filip Szatkowski, Przemek Sapilak, Marcin Cerk.

Turniej przebiegł w miłej i rodzinnej atmosferze. Wokół murawy boiska zgromadziło się wielu rodziców oraz liczna grupa dzieci i zawodników, którzy wspaniale kibicowali małym sportowcom.

Trenerem  drużyn jest Pan Bartek Kuniczuk.

Archiwa
Skip to content