Sukcesy 2014/2015

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko

ucznia

klasa

miejsce

Nauczyciel prowadzący

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2015

– Paweł Wiśniewski

III

Wynik bardzo dobry

( II miejsce)

Dorota Nitka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Moje bezpieczne wakacje 2014”

– Patrycja Siudzińska

 

OPA

I

Marlena Łuczak

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Europa naszym domem”

– Maja Włodarzewska

– Aleksandra Milka

OPA

OPA

II

III

Marlena Łuczak

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Barwy jesieni”

 

– Maria Chodanowicz

– Katarzyna Sędłak

– Julia Król

Ia

VI

V

I

II

III

Dorota Trepka

Barbara Kadela

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Ilustrujemy legendy Gracjana Bojara- Fijałkowskiego”

 

– Anna Kuc

– Paulina Budzyńska

– Emil Sierant

– Karlina Bogacz

OPA

OPA

II

IV

nagrodzeni

(I miejsce)

Marlena Łuczak

Agnieszka Ustianowska

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Oszczędzajmy wodę”

– Hubert Lebioda

III

II

Dorota Tomczyk

Powiatowy Przegląd

 Recytatorski „Natalki”

– Maja Włodarzewska

OPA

wyróżnienie

Marlena Łuczak

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy

„Mały Polak”

 

– Julia Czesnowska

– Paweł Wiśniewski

II

III

III

wyróżnienie

Aleksandra Wiśniewska

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy z elementami pierwszej pomocy

 

– Aleksander Gut

– Roksana Janik

– Bartosz Koperski

– Hubert Lebioda

III

III

III

III

I

zespołowo

Dorota Tomczyk

Ewa Pawlik

Międzyszkolny Konkurs Gramatyczno-Ortograficzny

„Korrida”

– Bartosz Koperski

– Julia Czesnowska

III

II

I

II

Dorota Tomczyk

 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy w Rosnowie

– Roksana Janik

III

I

Dorota Tomczyk

VII Międzyszkolny Konkurs „Mały ekolog”

– Maja Włodarzewska

– Anna Kuc

– Patrycja Siudzińska

– Anastazja Kordyla

– Hanna Gołda

– Nikodem Kruk

OPA

OPA

OPA

OPB
OPB
OPB

I

zespołowo

 

III

zespołowo

Marlena Łuczak

 

 

Anna Kwiatkowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mały Polak”

– Julia Łotysz

– Maja Baranowicz

– Julia Anarowicz

Ia

Ia

Ib

II

III

III

Dorota Trepka

Dorota Trepka

Ewa Pawlik

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wanda Chotomska wierszem opowiada”

 

 

– Amelia   
  Wojciechowska

– Wiktoria Latkowska

– Dominika Gnyś

II

 

III

Ia

I

 

II

wyróżnienie

Aleksandra Wiśniewska

Dorota Tomczyk

Dorota Trepka

Międzyszkolne Zawody Sportowe w Konikowie

– Dominik Pytliński

– Patrycja Dobrzyńska

– Adrian Stradomski

– Dominik Ruszkowski

– Wiktoria Osińska

– Maja Lubke

– Adianna Popowicz

– Piotr Sobczak

IV

IV

V

V

V

VI

VI

VI

III

zespołowo

Urszula Kasztelan

Konkurs Językowy „Słowa zapomniane siwizną przyprószone”

 

 

 

– Martyna Cyngiel

– Nina Mielewczyk

– Piotr Łądkowski

– Milena Orzechowska

– Maja Lubke

– Katarzyna Sędłak      

IV

IV

V

V

VI

VI

II

zespołowo

Agnieszka

Ustianowska

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego  „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

– Paulina Marko

– Martyna Cyngiel

– Milena Orzechowska

Ia

IV

V

Laureat

Laureat

Laureat

 

Dorota Trepka

Bożena Kazimierska

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Zapobiegajmy pożarom”

 

– Bartosz Warzecha
– Maja Włodarzewska

– Mateusz Bochen

– Gracjan Orzechowski

– Julia Król

– Milena Orzechowska

– Oliwia Pytlewska

Ib

OPA

Ib

II

V

V

V

II

II

III

wyróżnienie

I

II

wyróżnienie

Ewa Pawlik

Marlena Łuczak

Ewa Pawlik

A. Wiśniewska

Barbara Kadela

 

5 Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10-11 lat

 – eliminacje gminne

 

 

 

– Marcin Cerk

– Dominik Mikołajczyk

– Dominik Pytliński

– Wiktor Lubke

– Krystian Nawrot

– Filip Perz

– Filip Szatkowski

IV

IV

IV

V

V

V

V

I

zespołowo

Urszula Kasztelan

5 Turniej rekreacyjno-sportowy piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Świeszyno i Prezesa KKPN Bałtyk

 

 

 

 

 

 

– Paweł Wiśniewski

– Emil Sierant

– Dawid Różycki

– Gracjan Orzechowski

– Hubert Lebioda

– Nikodem   
  Truszkowski

– Dawid Niziński

– Bartosz Koperski

 

III

II

II

II

III

III

 

III

III

I

zespołowo

Urszula Kasztelan

Przegląd Młode Talenty Gminy Świeszyno

Zespół BEMOL:

– Hanna Wieczorek

– Amelia
  Wojciechowska

– Karolina Bogacz

– Martyna Cyngiel

– Martyna Janeczek

– Oliwia Kliber

– Kinga Kobus

– Nina Mielewczyk

– Roksana Janik

– Wiktoria Kulik

– Wiktoria Latkowska

– Hubert Lebioda

– Aleksandra
  Siudzińska

– Weronika
  Miłaszewska

II

II

 

IV

IV

IV

IV

IV

IV

III

III

III

III

III

 

III

I

zespołowo

Barbara Kadela

I Festiwal Piosenki Jesiennej dla Oddziałów Przedszkolnych
i Przedszkoli

 

– Maja Włodarzewska

– Maja Perz

– Aleksandra Milka

– Lena Modzelewska

– Wiktoria

   Stradomska

OPA

OPA

OPA

OPA

OPA

I

zespołowo

Marlena Łuczak

                                                                                               Opracował: Cezary Czenko

 

Podsumowując osiągnięcia uczniów są następujące:

  1. 1.Bardzo dobry wynik (II miejsce) w konkursie Matematycznym Kangur;
  2. 2.I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Moje bezpieczne wakacje 2014”;
  3. 3.II i III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Europa naszym domem”;
  4. 4.I, II i III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Barwy jesieni”;
  5. 5.4 uczniów nagrodzonych ( I miejsce) w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ilustrujemy legendy Gracjana Bojara-Fijałkowskiego”;
  6. 6.II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Oszczędzajmy wodę”;
  7. 7.Wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Recytatorskim „Natalki”;
  8. 8.III miejsce i wyróżnienieMiędzyszkolnym Konkursie Wiedzy „Mały Polak”,
  9. 9.I miejsce zespołowo w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym;
  10. 10.I i II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Gramatyczno-Ortograficznym „Korrida”;
  11. 11.I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym;
  12. 12.I i III miejsce zespołowo w VII Międzyszkolnym Konkursie „Mały ekolog”;
  13. 13.II miejsce i dwa III miejscaMiędzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mały Polak”;
  14. 14.I, II miejsce i wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „ Wanda Chotomska wierszem opowiada”;
  15. 15.III miejsce zespołowo w Międzyszkolnych zawodach sportowych w Konikowie;
  16. 16.II miejsce zespołowo w Konkursie Językowym „Słowa zapomniane siwizną przyprószone”;
  17. 17.3 laureatów w eliminacjach gminnych Konkursu „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”;
  18. 18.I miejsce, trzy II miejsca, III miejsce i dwa wyróżnienia w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”;
  19. 19.I miejsce zespołowo w eliminacjach gminnych 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10-11 lat;
  20. 20.I miejsce zespołowo w 5 turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Świeszyno
     i Prezesa KKPN Bałtyk;
  21. 21.I miejsce zespołowo w Przeglądzie Młode Talenty Gminy Świeszyno;
  22. 22.I miejsce zespołowo w I Festiwalu Piosenki Jesiennej dla Oddziałów Przedszkolnych
     i Przedszkoli.