Narodowe Święto Niepodległości 2015

niepodległość2015.2

niepodległość2015.1

Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości, 10 listopada 2015r., w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy V  pod kierunkiem Pana Cezarego Czenko. Piękny występ poetycki był żywą lekcją historii dla wszystkich uczniów. Zespół muzyczny „Bemol”, przygotowany przez Panią Barbarę Kadelę, śpiewając pieśni patriotyczne wprowadził uroczysty nastrój, a recytacja poezji wzruszyła słuchających. Miło było patrzeć na uczniów, którzy  ubrani w galowe stroje, z przypiętymi kotylionami, w skupieniu uczestniczyli w apelu i swoją postawą wyrażali szacunek do wartości patriotycznych,  mając świadomość uczestniczenia w niezwykłym wydarzeniu.

Opracowanie: Dorota Tomczyk