Kolejny turniej w Lidze Młodzików

Mecz Bartek1

Mecz Bartek

Kolejny turniej  w Lidze Młodzików

W sobotę 14 listopada 2015r. w  Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, odbył  się  trzeci    turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka  Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin  w kategorii Młodzik (rocznik 2003 i mł.).

Turniej był rozgrywany w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Organizatorem  imprezy był  LUKS Iskra/SP Kłanino, a osobą odpowiedzialną  Mariusz Walaszczyk, któremu pomagał Henryk Kowalski koordynator rozgrywek w powiecie koszalińskim.

W zawodach wzięło udział sześć  zespołów :  LUKS Iskra/SP Kłanino ( trener Marcin Kowalski, kierownik zespołu Mariusz Walaszczyk i Dominik Kota ) , SP I Bonin ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz ), SP II Bonin ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz), UKS Olimpia I Bobolice (trener Marcin Kowalski), UKS Olimpia II Bobolice (trener Henryk Kowalski) i SP Konikowo (trener Bartłomiej Kuniczuk, Urszula Kasztelan ).

Pierwsze miejsce w turnieju z kompletem zwycięstw zajęli piłkarze UKS Olimpia Bobolice i umocnili się na pozycji lidera. Drugie miejsce zajęli zawodnicy SP I Bonin, którzy doznali tylko jednej porażki z gospodarzami Olimpią I 1:3. Na trzecim miejscu uplasował się drugi zespół Olimpii, który zgromadził tyle samo punktów co SP II Bonin. Jednak piłkarze z Bobolic wygrali bezpośrednie spotkanie 3:1. Piąte miejsce zajęła drużyna SP Konikowo, a szóste LUKS Iskra/SP Kłanino.

Po trzech turniejach liderem jest UKS Olimpia I Bobolice (40 pkt), który o cztery  punkty wyprzedza SP I Bonin (36 pkt). Trzecie miejsce zajmuje UKS Olimpia II Bobolice (19 pkt), a kolejne SP II Bonin (15 pkt),  SP Konikowo (12 pkt) i UKS Iskra/SP Kłanino (6 pkt).

Organizatorzy dla wszystkich uczestników zapewnili słodki poczęstunek i napoje. Kolejny turniej,  odbędzie się 5 marca 2016r. (sobota) o godz. 1000  ponownie w  Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) – organizator  UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872.

Wyniki :

UKS Olimpia I Bobolice – LUKS Iskra/SP Kłanino 3:0

UKS Olimpia II Bobolice – SP I Bonin  0:1

SP II Bonin – SP Konikowo 3:0

UKS Olimpia I Bobolice – SP I Bonin 3:1

LUKS Iskra/SP Kłanino – SP Konikowo 1:1

UKS Olimpia II Bobolice – SP II Bonin 3:1

UKS Olimpia I Bobolice – SP Konikowo 3:1

LUKS Iskra/SP Kłanino – UKS Olimpia II Bobolice 0:5

SP I Bonin – SP II Bonin 3:2

UKS Olimpia I Bobolice – UKS Olimpia II Bobolice 4:0

LUKS Iskra/SP Kłanino – SP II Bonin 2:4

SP Konikowo – SP I Bonin 0:8

SP II Bonin – UKS Olimpia I Bobolice 1:5

SP I Bonin – LUKS Iskra/SP Kłanino 2:1

SP Konikowo – UKS Olimpia II Bobolice 3:2

Tabela końcowa turnieju :

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia I Bobolice

5

15

18-3

2.

SP I Bonin

5

12

15-6

3.

UKS Olimpia II Bobolice

5

6

10-9

4.

SP II Bonin

5

6

11-13

5.

SP Konikowo

5

4

5-17

6.

LUKS Iskra/SP Kłanino

5

1

4-15

* przy jednakowej liczbie punktów o kolejności decyduje wynik bezpośredniego spotkania

Tabela po 3 turniejach :

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia I Bobolice

15

40

54-  5

2.

SP I Bonin

15

36

41-14

3.

UKS Olimpia II Bobolice

15

19

21-33

4.

SP II Bonin

15

15

20-37

5.

SP Konikowo

15

12

8-27

6.

LUKS Iskra/SP Kłanino

15

6

9-37

 

Klasyfikacja strzelców :

21 – Rapita ( Bonin I),

17 – Wojcieszak (Olimpia I),

14 – Ułanowski (Olimpia I),

13 – Wawrzkiewicz (Bonin II),

10  – Kozińska ( Olimpia II), 

8 – Adamczyk (Olimpia I), Szlachciak (Olimpia I),

6 – Kowal (Bonin II), Lubke M. (Bonin I), Walaszczyk (Iskra),

5 – Czeszczewik (Bonin I), Duda (Bonin I), Szatkowski (Konikowo), Szociński (Olimpia II),

4 –Arendarczyk (Olimpia II), Jesionowski (Olimpia II), Kuźniarski (Bonin I), Ruszkowski (Konikowo),

3 –Tetloch (Bonin I), Wróbel (Iskra),

2 –Kawalec (Bonin I), Kwaśny (Olimpia II), Perz (Konikowo), Sikora (Bonin I),

1 – Artym (Bonin II), Kęsicki (Olimpia I), Kinder (Olimpia II).

Składy zespołów :

UKS Olimpia I Bobolice : Jakub Kłos,  Marcel Wojcieszak, Kacper Adamczyk  (kapitan zespołu), Bartosz Szlachciak, Wiktor Ułanowski, Krzystof Jesionowski, Damian Kęsicki, 

UKS Olimpia II Bobolice : Kacper Rewkowski, Tymon Kinder, Mateusz Domański, Filip Arendarczyk, Dominika Kozińska (kapitan zespołu), Patryk Szociński, Patryk Kwaśny,

LUKS Iskra/SP Kłanino : Nathan Bielecki, Bartłomiej Lewczuk, Oskar Szal, Oliwier Nowocień, Marcel Walaszczyk, Radosław Olszewski, Cyprian Juś, Bartosz Wróbel (kapitan zespołu), Mateusz Pańpuch,

 

SP I Bonin : Patryk Tetloch (kapitan zespołu), Adrian Kawalec, Kacper Sikora, Jakub Rapita, Mateusz Lubke, Jakub Kołpacki, Mariusz Czeszczewik,

SP II Bonin : Kacper Czech, Karol Olender, Kamil Kowal, Dominik Wawrzkiewicz, Marcin Żynis, Cezary Morawiec, Piotr Popiołek, Dawid Krajczyński, Józef Artym (kapitan zespołu),  Jakub Godula,

SP Konikowo – Bartosz Kaperski, Michał Cąkała, Filip Perz, Dominik Ruszkowski, Wiktor Lubke, Dominik Pytliński, Filip Szatkowski, Patryk Sapilak, Marcin Cerk, Dominik Mikołajczyk.