Spotkanie z niepowtarzalnym sportowcem

                       freestyle2

freestyle3

freestyle1

                         Spotkanie z niepowtarzalnym sportowcem

20 listopada 2015r. gościliśmy w naszej szkole mistrza Freestyle Football Pana Konrada Gorczyńskiego – uczestnika VIII Edycji programu „Mam Talent” i Mistrza Polski Freestyle Football w kategorii SHOW. Widzowie mogli obejrzeć perfekcyjnie przygotowany pokaz. Dynamiczny i pełen sztuczek występ z piłką nożną wywołał wśród dzieci i dorosłych podziw i aplauz. Po pokazie wybrani uczniowie mogli spróbować żonglowania piłką oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie z naszym gościem. Na zakończenie mistrz chętnie rozdawał autografy i robił selfi. Ustawiła się więc długa kolejka, bowiem każdy chciał mieć na pamiątkę autograf  tak wspaniałego sportowca.

Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości Pana Bartłomieja Kuniczuka, który zaprosił Pana Konrada do naszej szkoły.

Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa
Skip to content