Wycieczka do Fabryki Bombek

bombki2015.1

bombki2015.2

bombki2015.3

Uczniowie klas drugich wraz z wychowawczyniami wybrały się na w Choinkowych Glass Color w Koszalinie. Wycieczka miała na celu zwiedzanie fabryki, w której produkcja bombek odbywa się ręcznie a także zapoznanie z procesem powstawania ozdób choinkowych. Zwiedzanie obejmowało cały proces wytwórczy, od szklanej rurki do gotowego produktu jaki możemy spotkać na sklepowych półkach. Przechodząc przez kolejne działy fabryki uczniowie poznali tajniki oraz etapy powstawania bombek. Na zakończenie zaproponowano uczniom, aby własnoręcznie, według własnego pomysłu ozdobili bombki choinkowe, które teraz ozdabiają klasową choinkę. Wszystkie dzieci otrzymały bombki z własnym imieniem.

Opracowała: Ewa Pawlik