Pełna miska dla schroniska

zwierzęta1

zwierzęta2

zwierzęta3

zwierzęta4

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt uczniowie klasy IIa i IIb pod kierunkiem p. E.Pawlik i p. D.Trepki przygotowali przedstawienie dla uczniów naszej szkoły.

    Głównym celem przedstawienia było pokazanie, że zwierzęta to nie zabawki, ale  myślące, czujące istoty. Człowiek to też zwierzę, tylko inne, lepiej rozwinięte, dlatego powinien opiekować się swymi mniejszymi braćmi. Drugoklasiści chcieli przemówić do sumień ludzkich, poruszyć je, wzbudzić litość i uczucia do dwu i czteronożnych istot, które potrafią dać nam wytchnienie, swoje przywiązanie i miłość.

   Przedstawienie było również okazją do podsumowania akcji „Pełna miska dla schroniska”, w ramach której uczniowie naszej szkoły uzbierali 120 kg karmy dla zwierząt, którą przekazaliśmy schronisku dla zwierząt „Leśny zakątek” w Koszalinie.

 Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy.

Archiwa