Mikołajki w Madagaskarze

madagaskar1

madagaskar2

madagaskar3

W poniedziałek 7 grudnia 2015r. uczniowie klasy IIa odwiedzili salę zabaw „Madagaskar” w Koszalinie. Jest to miejsce z afrykańskim klimatem. Na dzieci czekał animator i mnóstwo atrakcji. Bawiły się one na piaszczystej plaży, grały na egzotycznych instrumentach, budowały różne konstrukcje z mega dużych klocków. Niesamowitą atrakcją były żywe, egzotyczne zwierzęta, które można było obserwować z bliska. Na koniec odbyły się warsztaty mikołajkowe oraz spotkanie z Mikołajem, od którego każde dziecko otrzymało słodki upominek.

Ten niezwykły prezent zafundowali swoim dzieciom rodzice, za co serdecznie dziękujemy.

Opracowała: D.Trepka