Kapitan Plusk w naszej szkole

przedst. II.1

przedst. II.2

przedst. II.3

Kapitan Plusk w naszej szkole

We wtorek 16 lutego 2016r. odbyło się przedstawienie profilaktyczne pt. „Kapitan Plusk na Wyspach Przyjaznych”. Dzieci z klas I – IV z zaciekawieniem śledziły losy żeglarza, który podróżował przez bajkowy świat w poszukiwaniu przyjaźni. Podróż ta była okazją do poruszenia wielu ważnych w życiu  problemów. Dzięki przygodom Kapitana Pluska dowiedzieliśmy się, jak ważna w życiu jest przyjaźń, bezinteresowna pomoc oraz współczucie.

Wspaniali artyści z Krakowa podczas spektaklu śpiewali i tańczyli, wciągając dzieci do wspólnej zabawy. Widowisko wzbudziło wiele pozytywnych emocji i uśmiechów na twarzach nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

Spotkanie zorganizowała Pani Pedagog: Ania Wiszniewska – Kordek.

Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa