Sukces naszych małych recytatorów

Sukces naszych małych recytatorów

Dnia 27 kwietnia 2016 r w MCK e-Eureka – Biblioteka Publiczna w Świeszynie odbył się 48 regionalny konkurs recytatorski ,,Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. W konkursie brało udział 22 uczestników z gminnych placówek oświatowych: SP w Dunowie, SP w Zegrzu Pomorskim, SP w Konikowie oraz Gimnazjum w Świeszynie. Poziom tegorocznego konkursu w opinii jury był bardzo wysoki, tym bardziej cieszy sukces tak licznej grupy naszych uczniów. Laureatami, którzy będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych w Koszalinie są: w kategorii ptasząt:  Amelia Wojciechowska z kl.III, w kategorii ptaszków: Nina Mielewczyk oraz Martyna Cyngiel z kl.V. Wyróżnienia otrzymały uczennice: Julia Anarowicz z kl.II b oraz Milena Orzechowska z kl.VI.

Naszym reprezentantkom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za niezwykłe wrażenia emocjonalne, artystyczne jakich dostarczyła ich recytacja.

                                                                                           Tekst opracowała: Agnieszka Ustianowska

ptaki ptaszki 2016.1

ptaki ptaszki 2016.2

ptaki ptaszki 2016.3

ptaki ptaszki 2016.4

Archiwa