Liga Bałtycka Orlik 2012

turniej Bartek.3

turniej Bartek.4

Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Młodzik oraz Żak

W niedzielę 8 maja 2016r. w Świeszynie na miejscowym boisku Orlik, odbył się piąty turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Młodzik (rocznik 2003 i mł.) Nasi zawodnicy osiągnęli następujące wyniki: SP II Bonin – SP Konikowo 2:1 LUKS Iskra/SP Kłanino – SP Konikowo 2:4 UKS Olimpia I Bobolice – SP Konikowo 5:1
SP Konikowo – SP I Bonin 0:8 SP Konikowo – UKS Olimpia II Bobolice 1:5
Skład naszego zespołu: Gut Aleksander, Koperski Bartosz, Pytliński Dominik, Mikołajczyk Dominik, Bronowicki Nikodem, Długoszek Kacper, Cerk Marcin.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i napoje.

Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa w Konikowie, a osobą odpowiedzialną Bartłomiej Kuniczuk.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów: LUKS Iskra/SP Kłanino ( trener Marcin Kowalski), SP I Bonin ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz ) i SP II Bonin ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz), UKS Olimpia I Bobolice – sponsor Grupa Energa (trener Henryk Kowalski), UKS Olimpia II Bobolice – sponsor Grupa Energa (trener Henryk Kowalski) i SP Konikowo (trener Bartłomiej Kuniczuk).

W niedzielę 15 maja 2016r. w Boninie na miejscowym boisku Orlik odbył się Turniej Finałowy w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Młodzik (rocznik 2003 i mł.). Mecze były emocjonujące i dostarczyły wiele emocji.

W meczu o trzecie miejsce UKS Olimpia II Bobolice uległa SP II Bonin 0:5. Piąte miejsce zajęła SP Konikowo, a szóste LUKS Iskra/SP Kłanino.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, zespoły puchary i dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy statuetki i piłki.

Natomiast najlepszymi zawodnikami i bramkarzami w poszczególnych zespołach zostali: Wiktor Duda (zawodnik), Patryk Tetloch (bramkarz) – SP I Bonin, Marcel Wojcieszak (zawodnik), Kacper Adamczyk (bramkrz) – Olimpia I Bobolice, Kamil Kowal (zawodnik), Kacper Czech (bramkarz) – SP II Bonin, Oskar Szal (zawodnik), Nathan Bielecki (bramkrz) – Olimpia II Bobolice, Dominik Ruszkowski (zawodnik), Dominik Pytliński (bramkarz) – SP Konikowo, Marcel Walaszczyk (zawodnik), Jakub Madej (bramkrz) – LUKS Iskra/SP Kłanino.

Najmłodszym zawodnikiem rozgrywek został siedmioletni Jakub Kościołowski z Bobolic.

Skład naszego zespołu:

Pytliński Dominik, Bronowicki Nikodem, Mielniczuk Jakub, Cąkała Konrad, Ruszkowski Dominik, Perz Filip, Szatkowski Filip, Sapilak Patryk.

Udany występ Żaków w Świeszynie

W sobotę 14 maja 2016r. na boisku Orlik w Świeszynie, odbył się 5 turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak (rocznik 2007 i mł.).
W zawodach wzięło udział osiem zespołów. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”.

Zawody otworzyła Wójt Gminy Świeszyno Ewa Korczak. Organizatorzy dla wszystkich uczestników zapewnili słodki poczęstunek, napoje i drobne upominki od Gminy Świeszyno. Organizatorzy składają podziękowanie rodzicom którzy bardzo chętnie zaangażowali się w pomoc w organizacji turnieju.

Skład naszego licznego zespołu:

Gut Aleksander, Janik Alan, Janik Roksana, Bochnia Wiktor, Bogacz Kacper, Michalski Igor, Sapilak Przemysław, Wojciechowski Karol, Wojciechowski Bartosz, Bebich Sasza, Piszcz Jakub, Sobczak Jakub, Cąkała Konrad, Lebioda Hubert, Włodarzewski Dominik.

Następny turniej finałowy na którym odbędzie się uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród zostanie rozegrany w niedzielę 22 maja 2016r.