Super talenty w Szkole Podstawowej w Konikowie

mam talent 2016.4

mam talent 2016.3

Super talenty w Szkole Podstawowej w Konikowie

Za nami kolejna, IV już edycja Szkolnego Konkursu „Mam Talent”!

Jak co roku, chętnych do zaprezentowania swoich talentów w SP w Konikowie nie brakowało:

35 indywidualnych wykonawców;

26 osób z zespołu „Bemol”;

20 uczniów z klasy II A;

3 – osobowa grupa taneczna z klasy V;

3 – osobowa grupa taneczna z klasy VI;

2 panie nauczycielki,

co daje rekordową liczbę 89 uczestników!!!

Artyści występowali w następujących kategoriach: śpiew solowy i zespołowy, taniec, gra na instrumencie, recytacja.

Poziom konkursu był bardzo wysoki, więc jury miało niełatwe zadanie.

Dziękuję wszystkim wykonawcom, którzy dużo pracy włożyli w przygotowanie się do konkursu. Wszyscy byliście absolutnie wspaniali!

Nie sposób wymienić wszystkich, ale na szczególne wyróżnienie zasługują następujący uczniowie: Hania Wieczorek, Ola Wojtczak, Marysia Chodanowicz, Kuba Smołucha, Martyna Cyngiel, Michał Jeleń, Wiktoria Latkowska, Nina Mielewczyk, Wiktoria Romanowska, Dawid Niziński, Karolina Bogacz, Hubert Lebioda.

Dziękuję Jury, dziękuję pani Dyrektor za współpracę, dziękuję pani Dorocie Tomczyk za przygotowanie dyplomów, a pani Marlenie Łuczak za dekorację.

Dziękuję wspaniałej publiczności: uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły oraz Rodzicom. Do spotkania za rok!

Przygotowanie uczniów do konkursu i prowadzenie imprezy: Barbara Kadela