Dzień Mamy i Taty

dzień mamy i taty1

Dzień Mamy i Taty

Dnia 15 czerwca 2016r., w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Każda klasa przedstawiła swój program. Były występy wokalne i  taneczne, a także te, przygotowane w formie teledysków. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności,
a rodzice ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Na zakończenie występów, cała społeczność uczniowska odśpiewała rodzicom przepiękną piosenkę „Dziećmi jesteśmy tylko raz….”

Nie obyło się także bez życzeń od Dyrektora szkoły – Pani Doroty Nitki, która nie szczędząc ciepłych słów, życzyła Rodzicom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i w gronie cudownych dzieci.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek w klasach, który przygotowały dzieci lub rodzice.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Mam i Tatusiów. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

 

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia w gronie najbliższych Im osób.
Jednocześnie przypominamy słowa piosenki: „Praca jest ważna lecz się da, pogodzić pracę z nami, bądźcie nam zawsze nie tylko w snach ukochanymi, ukochanymi, ukochanymi rodzicami!”

Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa