Zakończenie I etapu edukacji

klasa III. 2 15-16

klasa III. 1 15-16

Zakończenie I etapu edukacji

Dzień 23 czerwca 2016 roku zapisał się wyjątkowo w kalendarzu uczniów klasy III. W tym dniu przypadło wielkie świętowanie uroczystości zakończenia I etapu edukacyjnego. Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców, którzy pojawili się w komplecie oraz poprzedniej wychowawczyni – Pani Oli Wiśniewskiej, która przyjęła zaproszenie i wzięła udział w uroczystości razem ze swoim maluszkiem.  Obecność Pani Dyrektor, wszystkich nauczycieli i pracowników obsługi oraz całej społeczności uczniowskiej dodało powagi naszej uroczystości. Trzecioklasiści na początku przygotowanego przez siebie programu podziękowali rodzicom, którzy z wielkim wzruszeniem słuchali swoich pociech. Pojawiły się łzy, ale nie zabrakło też uśmiechu. Po tak wzruszającym powitaniu nastąpił czas na podziękowania dla Rodziców za pracę na rzecz klasy i szkoły, które wręczyła Dyrektor – Pani Dorota Nitka.  Uczniowie podziękowali słowami wierszy i piosenek swojej wychowawczyni – Pani Urszuli Kasztelan. Niezwykle miło było usłyszeć słowa „ULA uczy, jak szalona…” Wychowawczyni także podziękowała dzieciom za Ich ciężką, trzyletnią naukę wręczając, wraz z Panią Dyrektor, książki i pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, który był świetną okazją do wspólnych rozmów i ciepłych wspomnień trzech lat nauki dzieci w Szkole w Konikowie.

Opracowanie: Dorota Tomczyk