Osiągnięcia uczniów 2015/2016

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko

ucznia

klasa

miejsce

Nauczyciel prowadzący

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2016

Paweł Wiśniewski

 

 

 

Nina Mielewczyk

IV

 

 

 

V

Wynik bardzo dobry

( II miejsce)

 

wyróżnienie

Krystyna Tarnowska

 

Krystyna

Tarnowska

 

Ogólnopolski Konkurs „Galileo” z języka angielskiego

Piotr Łądkowski Bartosz Koperski

 

VI

IV

wyróżnienie

wyróżnienie

Katarzyna

Nadolska

 

 

Ogólnopolski Konkurs „Galileo” z przyrody

Piotr Łądkowski

 

VI

wyróżnienie

Katarzyna

Nadolska

 

Etap wojewódzki

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”

 

Etap powiatowy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”

 

Etap gminny Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”

 

Nikola Dolińska

 

 

 

 

 

 

Nikola Dolińska

Amelia Pietrzak

Filip Pastuszyński

 

 

 

 

Nikola Dolińska

Filip Pastuszyński

Amelia Pietrzak

 

Bartosz Warzecha

Maciej Banat

 

OPA

 

 

 

 

 

OPA

OPB

OPB

 

 

 

 

 

 

OPA

OPB

OPB

 

 IIB

 IIB

II

 

 

 

 

 

 

 

I

II

wyróżnienie

 

 

 

I

II

wyróżnienie

 

I

II

Marlena Łuczak

 

 

 

 

Marlena Łuczak

Justyna Matejko

 

 

 

Marlena Łuczak

Justyna Matejko

 

 

Ewa Pawlik

 

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z elementami pierwszej pomocy

 

Michał Beska

Julia Czesnowska

Hanna Wieczorek

Amelia Wojciechowska

 

III
III

III

III

II

zespołowo

Urszula Kasztelan

Etap powiatowy Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki

Karolina Bogacz

Martyna Cyngiel

Nina Mielewczyk

Wiktoria Romanowska

Oliwia Kliber

Martyna Janeczek

Aleksandra Siudzińska

Katarzyna Karolewicz

Zuzanna Sienkiewicz

Wiktoria Latkowska

Hubert Lebioda

Wiktoria Kulik

Dawid Niziński

Weronika Miłaszewska

Weronika Lis

 

V

V

V

V

V

V

IV

V

IIa

IV

IV

IV

IV

IV

IV

Laureat

Zespół BEMOL

Barbara Kadela

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Mity Starożytnych Greków w ilustracji”

Nina Mielewczyk

Lilianna Chmiel-Hłuszanin

Martyna Latkowska

Julia Król

V

OPA

 

OPB

VI

nagrodzona

nagrodzona

 

nagrodzona

nagrodzona

Marlena Łuczak

Marlena Łuczak

 

Justyna Matejko

Marlena Łuczak

 

Konkurs Plastyczny

„Fantastyczne potwory i jak je sportretować”

 

Nina Mielewczyk

V

laureat

Marlena Łuczak

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Tu mieszkam”

 

Malwina Flisiewicz

OPB

laureat

Justyna Matejko

Regionalny Konkurs Plastyczny „Skarby Sezamu” – Etap I

 

Regionalny Konkurs Plastyczny „Skarby Sezamu” – Etap II

 

Julia Król

Milena Orzechowska

 

 

 

Julia Król

VI

VI

 

 

 

VI

laureat

laureat

 

 

 

wyróżnienie

Marlena Łuczak

V Regionalny Konkurs Grafiki Komputerowej

Oliwia Szućko

Maciej Banat

Julia Czesnowska

IB

IIb

III

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Dorota Tomczyk

Ewa Pawlik

Krystyna Tarnowska

 

IX Konkurs Religijny „Życie i pontyfikat Jana Pawła II”

Lejkowo 2016

 

Piotr Łądkowski

VI

wyróżnienie za zajęcie 5 miejsca

Cezary Czenko

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej „Wyśpiewać Polskę”

 

Nina Mielewczyk

V

II

Barbara Kadela

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  „Zaczarowany świat wierszy Danuty Wawiłow”.

 

Emil Sierant

III

II

Urszula Kasztelan

Gminny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”

 

Lilianna Chmiel-Hłuszanin

Oliwia Merder

OPA

 

OPB

II

 

wyróżnienie

Marlena Łuczak

 

Justyna Matejko

 

Gminny Konkurs

„Historie niezapomniane”

 

 

 

Martyna Cyngiel

Piotr Łądkowski

Nina Mielewczyk

Milena Orzechowska

V

VI

V

VI

I

zespołowo

Agnieszka Ustianowska

Eliminacje gminne

48 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego  „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

Nina Mielewczyk

Martyna Cyngiel

Amelia Wojciechowska

 

Milena Orzechowska

Julia Anarowicz

V

V

III

 

VI

IIb

laureat

laureat

laureat

 

wyróżnienie

wyróżnienie

Gabriela Otto

Gabriela Otto

Urszula Kasztelan

Gabriela Otto

Ewa Pawlik

 

Przegląd Młode Talenty Gminy Świeszyno

Hanna Wieczorek

Wiktoria Romanowska

Maria Chodanowicz

 

III

V

IIA

I

II

wyróżnienie

Barbara Kadela

Etap gminny

Konkursu Recytatorskiego „Ludwisie”

 

Nikola Dolińska

Weronika Gnyś

OPA

OPB

laureat

laureat

 

Marlena Łuczak

Justyna Matejko

„Festiwal Piosenki Jesiennej” dla Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych

 

Nikola Dolińska

Aleksandra Matuszewska

Marika Jagiełło

Amelia Pietrzak

Weronika Gnyś

Martyna Latkowska

 

OPA

OPA

 

OPA

OPB

OPB

OPB

wyróżnienie

zespołowo

Marlena Łuczak

 

 

 

Justyna Matejko

Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt  klas IV-VI

Wiktoria Osińska

Weronika Śliwa

Julia Król

Klaudia Merder

Milena Orzechowska

Oliwia Pytlewska

Roksana Janik

 

VI

VI

VI

VI

VI

VI

IV

II

zespołowo

Urszula Kasztelan

Międzyszkolna Olimpiada

Sportowa

Wiktoria Osińska

Klaudia Merder

Julia Krół

Oliwia Pytlewska

Milena Orzechowska

Filip Perz

Jakub Mielniczuk

Marcin Cerk

Piotr Łądkowski

 

Nikodem Bronowicki

Patryk Sapilak

Nikodem Truszkowski

Bartosz Koperski

Martyna Cyngiel

Oliwia Kliber

Patrycja Dobrzyńska

Roksana Dobrzyńska

VI

VI

VI

VI

VI

VI

VI

V

VI

 

V
V

IV

IV

V

V

V

V

 

I

zespołowo

 

 

 

 

 

 

 

 

III

zespołowo

Urszula Kasztelan

Bartłomiej Kuniczuk

 

 

 

 

 

 

Urszula Kasztelan

Bartłomiej Kuniczuk

Mini Mistrzostwa Szkół Podstawowych Koszalin 2016

Bartosz Koperski

Paweł Wiśniewski

Kacper Bogacz

Emil Sierant

Gracjan Orzechowski

Dawid Różycki

Wiktor Bochnia

Przemysław Sapilak

Filip Szulc

Karol Wojciechowski

 

IV

IV

IIB

III

III

III

IIB

IIB

IIa

IIA

II

zespołowo

Urszula Kasztelan

Bartłomiej Kuniczuk

Mini Euro Przedszkoli

Koszalin 2016

Sasza Bebich

Martyna Latkowska

Filip Pastuszyński

Bartosz Wojciechowski

Oliver Allen

 

OPB

OPB

OPB

IB

OPB

I

zespołowo

Urszula Kasztelan

Bartłomiej Kuniczuk

Międzyszkolny Turniej Piłki

Nożnej o Puchar Wójta Gminy Świeszyno i Prezesa KKPN Bałytk Koszalin

 

Bartosz Koperski

Paweł Wiśniewski

Gracjan Orzechowski

Michał Beska

Dawid Różycki

Wiktor Bochnia

Igor Michalski

Alan Janik

Mikołaj Wróblewski

Kacper Bogacz

Filip Szulc

IV

IV

III

III

III

IIB

IIB

IIB

IIB

IIB

IIA

I

zespołowo

Bartłomiej

Kuniczuk

        

 

                                                                                                                                   Opracował: Cezary Czenko