Drugoklasiści w podsumowaniu Programu „Bezpieczne Życie”

straż-wrzesień1

straż-wrzesień2

straż-wrzesień3

Drugoklasiści w podsumowaniu Programu „Bezpieczne Życie”

Dnia 12 września 2016 roku w hali sportowej Politechniki Koszalińskiej odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie Programu „Bezpieczne Życie”, prowadzonego przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie. W czasie spotkania miały miejsce zawody sportowe dla dzieci i nauczycieli oraz pokazy kwalifikowanej pierwszej pomocy prowadzone przez strażaków. W konkurencjach sportowych uczestniczyli uczniowie klas II, którym dzielnie kibicowali ich młodsi koledzy i koleżanki z klasy I. Motywem przewodnim imprezy był wspólny okrzyk: „Każdy pierwszak marzy skrycie, by jak strażak ratować życie!” Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów dyplomy i cenne nagrody, za które serdecznie dziękujemy!

Opracowanie: Dorota Tomczyk