Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

DEN.2016.1.3

DEN.2016.1

DEN.2016.1.4

DEN.2016.1.2

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była część artystyczna w wykonaniu uczniów klas III oraz Koła Teatralnego i Zespołu „Bemol”,  przygotowana pod kierunkiem p. Ewy Pawlik i Doroty Trepki oraz p. Bożeny Kazimierskiej i p. Barbary Kadeli, Odbyła się ona dnia 13 października 2016r. Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas uroczystości zaprezentowali bogaty program artystyczny, a po zakończonym występie złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania, wręczyli symboliczne upominki i kwiaty.  Na zakończenie uroczystości Dyrektor Szkoły p. Dorota Nitka wręczyła swoim pracownikom nagrody w dowód uznania ich pracy. Wyróżnione zostały: p. Agnieszka Ustianowska, p. Urszula Kasztelan, p. Dorota Tomczyk, natomiast p. Marlena Łuczak uhonorowana została nagrodą Wójta Gminy Świeszyno. Gratulacje!

                                                                                                   Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa