Młodziki – Bonin

Młodziki Bonin1

Młodziki Bonin2

W  niedzielę 16 października 2016r. w Boninie na boisku Orlik, odbył się   turniej drugi turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka  Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin  w kategorii Młodzik (rocznik 2004 i młodsi).

 Organizatorem imprez  była Szkoła Podstawowa w Boninie, a osobą odpowiedzialną Mariusz Poślednik.

W zawodach wzięło udział sześć  zespołów z takich klubów jak : Akademia Piłkarska I Mielno ( trener Mariusz Gosławski), Akademia Piłkarska II Mielno ( trener Mariusz Gosławski), SP Bonin(trener Mariusz Poślednik), SP Konikowo (trenerzy Bartłomiej Kuniczuk i Urszula Kasztelan), UKS Olimpia I Bobolice – sponsor Grupa Energa (trener Henryk Kowalski) i  UKS Olimpia II Bobolice (trener Henryk Kowalski). Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 1x 10minut.

Pierwsze miejsce w turnieju zajął UKS Olimpia I Bobolice ( 13 pkt). Na drugim miejscu sklasyfikowano  UKS Olimpia II Bobolice (10 pkt), który wygrał bezpośredni pojedynek z  SP Konikowo ( 10 pkt) 2:1. Czwarte miejsce zajął zespół gospodarzy SP Bonin (7 pkt), a kolejne AP II Mielno (3 pkt) i AP I Mielno.

            W zespole Konikowa wystąpili: Gut Aleksander, Mikołajczyk Dominik, Cerk Marcin, Lebioda Hubert, Pytliński Dominik, Sapilak Patryk, Bronowicki Nikodem i Wiśniewski Paweł)

Wyniki:

AP I Mielno – AP II Mielno 0:6

UKS Olimpia I Bobolice – UKS Olimpia II Bobolice 4:0

SP Bonin – SP Konikowo 0:1

AP I Mielno – UKS Olimpia II Bobolice 0:6

AP II Mielno – SP Konikowo 1:3

UKS Olimpia I Bobolice – SP Bonin 6:1

AP I Mielno – SP Konikowo 1:2

AP II Mielno – UKS Olimpia I  Bobolice 0:4

UKS Olimpia II Bobolice – SP Bonin 1:1

AP I Mielno – UKS Olimpia I Bobolice 1:8

AP II Mielno – SP Bonin 1:6

SP Konikowo – UKS Olimpia II Bobolice 1:2

SP Bonin – AP I Mielno 5:0

UKS Olimpia I Bobolice – AP II Mielno 3:2

SP Konikowo – UKS Olimpia I Bobolice 0:0

Tabela końcowa turnieju :

  1. 1.UKS Olimpia I5  13  22-2
  2. 2.UKS Olimpia II Bobolice10  12-8
  3. 3.SP Konikowo 5 10 7-4
  4. 4.SP Bonin 513-9
  5. 5.AP II Mielno3  9-16
  6. 6.AP I Mielno0  2-26