IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

rectatorski2016.1

recytatorskimiedzyszk.2016.3

recytatorskimiedzyszk.2016.2

„W krainie wierszy Jana Brzechwy”

IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 27 października 2016r., w naszej szkole, odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III, pod hasłem „W krainie wierszy Jana Brzechwy”. Organizatorkami były panie: Agnieszka Ustianowska i Dorota Tomczyk. W progach naszej szkoły zagościli uczniowie wraz z opiekunami z zaprzyjaźnionych szkół okolicznych gmin. Były to Szkoły Podstawowe: z Rosnowa, Świemina, Dargini, Dunowa oraz my – Konikowo. Recytatorska rywalizacja przebiegała w atmosferze wzajemnego zainteresowania, ciepła i sympatii, a przedstawiane wiersze dostarczyły nam wielu pozytywnych wrażeń. Dla zwycięzców i uczestników były dyplomy, nagrody i upominki.  Nie obeszło się także bez poczęstunku, zwiedzania szkoły i wspólnej zabawy. Laureatami Konkursu z naszej szkoły zostali: Filip Grunwald – I miejsce, Maja Kozłowska – II miejsce, Julia Anarowicz – wyróżnienie.

Zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom i rodzicom – serdecznie dziękujemy za przygotowanie dzieci i gratulujemy wspaniałych osiągnięć!

Zapraszamy znów za rok!

Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa
Skip to content