Halowe granie w Bobolicach

 

Halowe granie w Bobolicach z udziałem drużyny z Konikowa

W sobotę 26 listopada 2016r. w Bobolicach, w hali przy ul. Głowackiego 7, odbył się trzeci turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Młodzik (rocznik 2004 i młodsi). Bardzo dobrze w zawodach spisał się Zespół Szkoły Podstawowej w Konikowie, który wygrał dwa mecze, dwa przegrał i jeden raz wynik pozostał nierozstrzygnięty. Wyniki pozwoliły na zajęcie III miejsca w turnieju, czego serdecznie gratulujemy! Podopieczni Urszuli Kasztelan i Bartłomieja Kuniczuka grali w składzie:

Gut Aleksander, Wiśniewski Paweł, Truszkowski Nikodem, Sapilak Patryk, Matuszewski Mateusz, Bronowicki Nikodem, Cerk Marcin, Mikołajczyk Dominik, Pytliński Dominik.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów z takich klubów jak : Akademia Piłkarska I Mielno, Akademia Piłkarska II Mielno, SP Bonin ,SP Konikowo ,UKS Olimpia Bobolice – sponsor Grupa Energia i Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 1x 12 minut. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i napoje.

Następny turniej odbędzie się w niedzielę 5 lutego 2017r. od godz. 11.00 w Mielnie w hali sportowej przy ZS ul. Lechitów 19 – organizator Akademia Piłkarska Mielno.

                                                 Kibiców i sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy!

                                                                                      Urszula Kasztelan, Bartłomiej Kuniczuk

Archiwa