Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej

czytelnik12.4

czytelnik12.3

Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej

Dnia 13 grudnia 2016r., w naszej szkole, odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej uczniów klasy I. Członkowie Koła Czytelniczego pod kierunkiem Pani Agnieszki Ustianowskiej przygotowali bajkowy test znajomości bohaterów najpopularniejszych bajek i baśni polskich oraz, wspólnie z pierwszoklasistami, przedstawili program artystyczny. Dzieci zostały „pasowane” na Czytelników, a także otrzymały z rąk Dyrektora Szkoły Pani Doroty Nitka dyplomy Czytelnika biblioteki szkolnej. Dodatkową atrakcją były drobne upominki i słodycze, które przygotowało Koło Czytelnicze.

Za mile spędzone chwile – bardzo dziękujemy.

Opracowanie: Dorota Tomczyk